CS.U-S.RO

Full Version: Reclamatie JaMMiN
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Continut:
- numele adminului: JaMMiN
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment: Yaphets
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine: Destroy
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat: O antentionare doar..


Mi sa dat cateva slapuri pentru ca stateam in baza ( La maxim 30sec del RoundStart ). Am spus daca vor sa dam rush sa le spuna la CT sa numai dea rush si sa paseaca X ca putem iesi din baza. Apoi Jammin mi-a dat mute pentru 166666 minute! Mi sa parut un timp mult prea mare fata de 5 minute cat dau ceilalti admini si am dat reconnect! Cand am reintrat pe server am spus ca Eu intru sa joc de placere nu sa ma cert si sa iau gag si ca vreau sa fiu lasat in pace! Apoi brusc destroy! Nu am putu face printuri la toata conversatia din cauza comenzii de destroy!
Din punctul meu de vedere este un server public (Nu ?) Fiind un server public fiecare player are cateva mici drepturi! SI tot pentru ca este un server public au acces si cei mai cu low skill, spun asta pentru ca nu alt admin ( dupa ce am zis ca sa stea la x ct) Am fost facut "robot" de catre un alt admin! sincer nu imi amintesc numele .. ceva cu [anu.ro]X..
Nu stiu de ce trebuie sa am de suferit in afara serverului (ma referer ca acea comanda mi-a stricat cs-ul)
Avea ceva personal cu mine trebuia sa imi dea ban pentru 2 ore sau o perioada de timp pana in 24h (avand in vedere ca nu facusem nimic). Nu jignisem admin nu fusesem suspectat de wall/aim.
Ma-m enervat destul si sincer poate eu cand jucam cs altii se jucau qake2(asta face reefirnta la cel ce ma facut robot) Din motive personale am renuntat! Si dupa 2 ani am reintrat! Am gasit serverul asta mi-a facut placere si la-m adaugat la favorite! Cu astfel de admini il voi sterge! Servere sunt N.

Va urez o seara placuta si astept un raspuns! Indefierent favorabil mie sau nu! Si astept si adminul in cauza sa raspunda la aceasta reclamatie si astept sa ma ajute sa imi repar csul! Multumesc pentru intelegere!


Aici este printul ( Nu ma-m descurcat sa il uploadez pe forum pentru ca zicea ceva de pixeli si nu ma pricep!


http://www.picz.ro/show-image.php?id=51f...eeb059190e
nush ce pana mea ai scris, da te tin minte: dau odata gag 16666 de minute, ai inceput sa vb dupa aia ca ai dat retry, da te-am lasat plm, apoi iar te-ai apucat de turuit ti-am dat iar gag 16666 minute in 10 secunde tu iar turuiai, e mai dute frate, destroy ca tu esti ala stim noi cu 188, daca nu esti chiar ciuna ala!
Nu stiu cum poti minti cu atat nonsalanta! Profititi ca nu am printuri! O SINGURA DATA MI-AI DAT GAG! SI NU MA INTERESEAZA CU CINE MA CONFUNZI TU ATAT TIMP CAT NU AI DOVEZI CA AS FI NU STIU CE PERSOANA PE CARE O PRECIZEZI TU! Pana nu ai dovezile necesare nu stiu de ce iei atitudine! Eu sunt pur si implu un simplu player care intra sa jaoce de placere din cand in cand dupa cateva ore de dota si munca! Si asa rezolvi tu problema?! Dand destroy?! Eu stiu ca destroy este ultima comanda si se utilizeaza pentru a sanctiona grav pe cineva in urma actiunilor sale suficient de grave! Pe cand ce am facut eu asa de grav?!
cred ca sa exagerat cu destroy..un ban de cateva ore sa se racoreasca cred ca era suficient, spun asta desi nu am fost de fata insa i-au in considerare atitudinea si comportamentul de pana acum al lui YaphetS BAM...la cs nu ai ce sa-i mai faci trebuie sa il reinstalezi...sper sa clarificati problema si sa ne vedem pe sv...
Seara placuta
Iiti multumesc cLa. Sunt un um cu un simt al umorului foarte dezvoltat si pus oricand pe glume si pe sotii! Orice zic nu zic cu rea vointa ci doar sa fac putina.... caterinca! Desi evit sa jignirile!
YaphetS Wrote:Iiti multumesc cLa. Sunt un um cu un simt al umorului foarte dezvoltat si pus oricand pe glume si pe sotii! Orice zic nu zic cu rea vointa ci doar sa fac putina.... caterinca! Desi evit sa jignirile!
Comporta-te ca atare data viitoare si nu mai fac nici eu "glume". Cum spui tu, te-am luat la intamplare! Oare dc pe tine. Data viitoare daca nu respecti gag-ul care ti-l dau, iei destroy din prima, nu mai stau sa ti-l dau pe al 2-lea. Gata nu mai am nevoie de "caracterizari", las topicul deschis doar de dragul sa nu zici ca iti fac eu vreo nedreptate si ca vreau sa musamalizez ceva. Stiu ce am facut, mai fac odata daca nu te porti ca atare. Ai gag, astepti sa treaca. Aici poti sa vorbesti cat doresti, ca pentru asta e facut forumul!
gag de 166666? Adica dupa ce termin de jucat cs ajung la munca ma intorc la cs ma duc sa imi iau nevasta in brate ma trezesc intru la cs si scap de gag ?
Nu, adica pana se termina harta, sau pana consider eu ca ajunge!
Uite si acum stau sa imi caut csul care il aveam inainte! Si au trecut ceva ore! Oricum iti multumesc pentru lectia pasnica pe care mi-ai dato Smile
in cele 2 ore (aproape) cat am jucat cu el, nu am vazut sa fi cauzat vreo problema pe svr. sper sa fi fost o simpla neintelegere intre cei 2 colegi de "bresla" Smile
un cs bun gasesti aici >>>> <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/announces/download-counter-strike-cs-1-6-2012-original-t6940.html">announces/download-counter-strike-cs-1-6-2012-original-t6940.html</a><!-- l -->
AM rezolvat! Am gasit! Folosesc Counter-Stike eXtreme. Imi palce foarte mult desi nu are foarte multe imbunatatiri
mai bine folosesti cs-ul lui gh0st, simplu si bine conceput.
Multumesc pentru ideea dat ma joc cu asta in continuare.. m-am obisnuit cu el!
YaphetS Wrote:Multumesc pentru ideea dat ma joc cu asta in continuare.. m-am obisnuit cu el!
ai un id de steam ?


esti jucator de cs ?
Pages: 1 2