CS.U-S.RO

Full Version: D3m0nU
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Continut:
- adminul de la care ai primit ban [anu]AzTeck_ConneX
- reason Destroy plus ban probabil pentru cod sau poate de ciuda ca il luam ... se oftica tristu asta de admin...
- dovezi - ce copy paste in consola daca direct detroy mi-a dat ca imi vine sa ii zic ceva... da nu ma pun la mintea lui de copil ....
- cum te aperi? adu argumente solide: In primul rand am steam edit by wak. poate nu ma va ajuta limbajul si nici nu am dorinta sa mai intru pe server atata timp cat aveti admini de asemenea natura... Ma puteti gasi pe un alt server de cs destul de bun unde am admin detinator... numai ca la 4 dimineata aveam chef de snow si serverul unde joc era gol la acea ora....
- concluzia - eu i-as suspenda adminul imediat... nu trebuie eu sa ma apar ca nu aveam cod ci el sa imi dovedeasca mie printr-un demo sau poze sau orice alte dovezi ca eu eram codat... cu admini ca asta nu o sa aveti niciodata parte de jucatori buni pe server.... si pt domnu admin [anu]AzTeck_ConneX daca nu as fi sanatos la cap te-as descalta si te-as bate cu bocancii in cap pana te pui in genunchi si ma rogi sa te iert... Peace
Si daca va pretindeti a avea un server serios care se respecta veti lua decizia corecta....
Şi dacă te pretinzi aşa de şmecher pe cat te dai ,calmează-te azteck e un admin bun, ti-ar putea fi tata nu mai acuza atata, cat despre steamul tau,posibil sa ai pack steam!

Dupa mine ar fi să te calmezi, şi să fii domn,asta daca pretinzi că eşti.
Esti praf.

Aaa da .. si esti codat.
Uite si demo.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.2shared.com/file/XXXYVeGl/demonu.html">http://www.2shared.com/file/XXXYVeGl/demonu.html</a><!-- m -->

Din partea mea esti ... PA
BUN VENIT PE FORUM , in speranta ca iti vei schimba atitudinea , vezi demo si recunoaste cu ce cod joci !!!
Unu la mana nu ar putea sa imi fie tata, am 28 de ani si nu stau sa imi bat capu cu un pusti cordit
Doi la mana nu ma dau smecher da nu mi se pare corect sa iau destroy aiurea
Trei la mana nu am pacsteam... Ci steam original platit...
Patru la mana daca voi ziceti dupa demo ca eu sunt codat inseamna ca e bine rau serveru asta si nu are rost sa imi bat capu cu voi... hai bafta si pentru ownerul serverului un sfat.. schimba-ti adminii ca nu au treaba cu cs... aia care au vazut demo cu mine si li se pare ca sunt codat Smile)))
Tot "respectul" pentru "D3m0nU". Cred ca esti o persoana din mediul rural cu studii superioare....absolvite intr-un oras cu prestigiu ....dat fiind faptul ca lumina calatoreste mai repede decat sunetul, de aceea persoanele inteligente par mai "stralucitoare"...... ce vreau eu sa subliniez este ca la varsta ta de 28 de ani esti cam "necioplit"


EU AM VAZUT COD!!!!!
Bine ma cum ziceti voi... in fine sa imi ziceti unde vedeti voi cod... eventual sa va puneti si castile la urechi... si nu mai fiti subiectivi la adresa adminului care mi-a dat destroy si mi-a stricat steamul... de-aia nu imi vine sa intru pe alte servere decat unde am admin pt ca sunt multi admini idioti... in fine aici am terminat ce am avut de spus... oricum nu vreau nici un unban pentru ca oricum nu voi mai intra never pe acest server daca asa se procedeaza aici... Felicitarile mele baietii faceti o treaba buna si asa se trateaza un player de pe server....
Prietene atitudinea ta e pura nesimtire.
Ia seama la vorba necioplitule ca nu tragem din aceleasi neamuri.

Dai dovada de prostie si de limbaj pe masura.
Cam atat am avut de zis. Cum spuneam ... din partea mea esti ... PA
Cei acre au postat mai sus vreau o parere la demo, are cod sau nu.. ca e necioplit etc.. e parerea voastra si cam atat... aici ne dam parerea de D3m0nU, care are cerere de unban.
Pentru alte discutii sunt alte topicuri pe forumul asta.
Deci cei are au postat mai sus si nu s-au exprimat strict la ceea ce se vrea acest post... au warn.
Rog politicos adminii si adminstratorii sa posteze parerea lor despre demo, cod sau nu.
Orice alt post inutil nu numai ca nu va fi luat in considerare dar atrage ca drept urmare si suspendarea acceselor.

Have a nice fucking day.
Ms frumos. Asta este tot ce vreau cod sau nu... E cam greu cand vezi pe altii cum sar pe tine din subiectivism si prietenie fata de adminul care m-a banat... Cum ziceam sunt si eu admin pe alt server si nu dau ban, mai ales destroy pana nu sunt absolut sigur... Dar poate na era 4 dimineata, o ora la care intra codati la greu. E de inteles si adminu dar macar sa recunoasca ca a gresit. Bafta
wall
D3m0nU Wrote:Bine ma cum ziceti voi... in fine sa imi ziceti unde vedeti voi cod... eventual sa va puneti si castile la urechi... si nu mai fiti subiectivi la adresa adminului care mi-a dat destroy si mi-a stricat steamul... de-aia nu imi vine sa intru pe alte servere decat unde am admin pt ca sunt multi admini idioti... in fine aici am terminat ce am avut de spus... oricum nu vreau nici un unban pentru ca oricum nu voi mai intra never pe acest server daca asa se procedeaza aici... Felicitarile mele baietii faceti o treaba buna si asa se trateaza un player de pe server....


Încă o singură jignire a unui admin,şi ai zburat, eşti arogant.

După părerea mea are wall ,cat despre steam-ul tău daca eşti asa de admin pe cat te dai, ar trebui să ştii să-l faci. Daca nu te descurci lasă-mi un pm, şi am sa te ajut eu. Asta daca nu eşti prea evoluat pentru mine.
Vai dar ei care ma jignesc nu zboara?
Are vreunu casti sa vada acest demo?
Ar trebui sa vizionati acest demo de mai multe ori si sa invatati sa fiti admini...
Va zic eu nu e wall si nici nu ma intereseaza parerea voastra pentru ca stiu eu ca nu e si e de ajuns....
Hai bafta cu serveru sa fie full si plin de jucatori gen "Player" care nu stiu nici nickname sa isi puna .... Smile)))))

Wanted

stiu ca o sa primesc warn , dar dupa parea mea nu e wall! e sunet
e scurt demo ,trebuia sa mai lasi 2-3runde!
Pages: 1 2