CS.U-S.RO

Full Version: Unban DoriNN1
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
- adminul de la care ai primit ban : ***** asa
- reason : numai el stie
- dovezi : snow, intru, 11-1, DESTROY direct!, am niste poze aratate lui wakk
- concluzia : voi sa o trageti!
Deocamdata asteptam sa vedem ce are de zis "asa'' ! Desi l-am anuntat astazi pe server, sa intre pe forum si sa rezolve problema, se pare ca e indiferent !
eu am vazut ca avea aim .....nu am facut poze nici demo propun sa mi se scoata adminu .

Multumesc .
Cum aţi reuşit să vă luaţi de un jucător vechi?
Smile) AIM !?!?
Asta am vazut eu acum ca nu am facut poze si nici demo o sa suport consecintele .greseala mea si orice greseala se plateste .
coolbaiat Wrote:Asta am vazut eu acum ca nu am facut poze si nici demo o sa suport consecintele .greseala mea si orice greseala se plateste .
ba te contrazic, mi-ai facut 160 de poze Smile i-am dat lui wakkk cateva :-?? eu le-am sters odata cu CS-ul ca mi l-ai arnajatSmile))
si eu te pot contrazice ca nu am facut nici o poza poate a facut automat odata cu destroy`ul ????eu nu am dat comanda sa fac poze
manutza da tu tot nu ti-ai luat steam ?
bre sa punem mana de la mana si sa luam lui manutza un steam Smile) !
dj Wrote:manutza da tu tot nu ti-ai luat steam ?
bre sa punem mana de la mana si sa luam lui manutza un steam Smile) !
E viitor miliţian, are bani fără număr.
MANUTZA eu imi cer scuze stiu ca am gresit acum o sa suport consecintele.
nu cred ca are bani , are EURO !
dar nah , lasa ca facem si noi o pomana , rupem din bomboanele de la copii si ii luam un steam , poate se simte si el ca face parte din familia U-S !
no demo - no admin .. nu trebuie sa propui nimic "asa", vine de la sine..