CS.U-S.RO

Full Version: Reclamatie anuUSB
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Numele adminului: [anu]usb
Nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment:iRoNNN
Dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa: N-am apucat sa fac. Dar are el demo precum ca eu as avea wall
Au dreptul sa posteze doar administratorii (culoare verde si visinie ) si adminul caruia i s-a facut reclamatia .
Ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat: Ramane la decizia Ownerilor,daca a mai gafat sau nu in trecut.

Asta ar fi mica povestioara,cum s-a intamplat
Salutare. Unii cred ca ma stiti deoarece am mai avut experiente neplacute pe acest forum. Deci,ma jucam linistit pe cs_deagle erau vreo 3 admini anuMulticolor parca inca un ANU si anu USB. Iese de pe server multicolor si dupa 5-6 min primesc ban de la USB + Destroy,Fara blind,fara poze,fara niic. Ma rog,poate are demo si nu stiu. Deci va rog faceti ceva cu acesti admini.
Salut ai putea sa urmezi cererea de reclamatie, oricum usb , sau cine ti-a dat ban trebuie sa aibe demo,altfel i se va scoate adminu!
SAluT! uitati aici demo.Dati-va cu parerea.Eu consider ca avea wall.Daca nu are cod astept sanctiunileSmile)Big Grin
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.2shared.com/file/QV1YpLIt/ironnn.html">http://www.2shared.com/file/QV1YpLIt/ironnn.html</a><!-- m -->
Daca ti-ai luat destroy, te rog posteaza pozele pe care acea comanda ti le face.
Parerea mea unban ironnN, si avertisment usb.
Colegu' IroNNN, ai 3 faze suspecte. Vreau sa postezi pozele pe care ti le face "amx_destroy" .
Sa imi arati ca nu am dreptate cand zic ca ai wall.
Astept Big Grin
GEstapo,ti le-as da cu cea mai mare placere,dar mi-a dat destry si nu m-am gandit ca sunt si poze facute. Dar ma intreb de ce oare nu mi-a facut poze?Sau blind. Joc de ani buni counter strike,si pe server am mai jucat acum ceva vreme,m-au vazut multi admini inclusiv USB mi-au facut poze si nu aveam nimic. Dar uite ca se mai trezeste cate unu care iese in evidenta cu cate un ban,destroy. Mi s-a propus atunci de detinator sa-mi dea slot pt a nu mai avea probleme de genu. Eu am refuzat deoarece am crezut ca e destul de clar,si pt a putea sa mi se faca poze in continoare. Si apropo de demo. Pentru playerii mai experimentati care joaca la sunet. cs_dealge e o harta mica se poate juca foarte usor la sunet ca si fy_sno. Daca ai casti se aud foarte bine pasii.
A mai fost acum cateva zile o neintelegere cu alt player, tot pe tema wall-ului. Si el cam tot la fel zicea. "Pics or it didn't happen' ".

Pui pozele/ iti iei steam. Cam astea-s solutiile sa nu mai fie dubii.
Eu astept sa vad parerile altora, sa mi se demonstreze ca n-am dreptate.
Pai am steam omuleSmile) Joc de pe steam.
Asa zicea si nickelon ala. Big Grin

Asteapta parerile celorlalti admini/moderatori/administratori.
Ok,astept parerea lui dj daca mai este,ca el ma stie. Sa se uite in arhiva panoului sa vada cand m-am conectat pe server ca aveam steam ON.
Eventual poate faci o cerere de slot ca sa nu mai existe discutii. Wink
Deci astept si eu un raspuns mai bun. Primesc unban sau nu. Uitati-va la demo'ul facut de Usb.
deci esti bizar rau. la ce "sunet" ai in demo stilu tau de joc nu e cel mai bun din cate am vazut. nu e foarte clar ca ai,dar nici ca nu ai avea... :roll:
da ms baieti... deci mai era iron si inca unu din prietenii mei pe steam(200), acre nu aveam inca ban ... acu a=ti dat si lui iron mia ramane unu.. astept cu nerabdare ....

scoateti banul, usb warn ... nu mai dormiti pe voi... repet.. ce am zis de 1000 ori pana acu.. am dat 1000 de banuri si destroy numai anul trecut.. nu am nici o reclamatie.. e posbil ca voi din 10 banuri 2 sa fie reclamate?...

USB nu trebuie sa ti se para ca are cod... ban destroy se da cand esti sihgur... nu mai da ban preventiv.... have a nice fucking day...
Pages: 1 2