CS.U-S.RO

Full Version: k4k4 OM LA METRU.....
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[anu] k.4.k.4
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment : sentinel prime
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine : mi-a cerut 9 poze..el sustine ca o facut 9 poze...in consola nu o aparut nimic cami face poze...mi-o dat slay...iam cerut id vreo 2 minute pana mi la dat...am facut si 2 demouri pe train si pe dust1...am cautat in folderu cstrike dar nu aveam nici o poza facuta de el...so pus dust1...nici macar accept la id nu mio dta si deja or trecut vreo 10-15 minute...am facut demo pe dust1 in timp ce el imi cerea poze si cativa ma faceau hacker...dupa care am primit destroy...
- dovezi : am pozele de la destroy si am si 2 demouri...
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat : vreau sa ii fie scos Rankul de admin pentru ca servaru asta de multi ani incoace nu am inalnit asa un Admin, nici nul pot numii admin...parca ar avea 7-8 ani...
Rex7on posteaza te rog pozele care le ai in cstrike, daca nu stii care, pune-le pe toate.

@ k4k4 - se da ban, nu destroy .
explicami cum...iainte sa dau post am dat la rasfoire dar zici ca fisierul e prea mare...o sa vad pe imageshack daca merge acc si le dau upload si las link
adevarat zici tu gestapo dar e o aiureala asta cu ban, pentru ca de ex. k4k4 are acces la ban maxim o zi am impresia ( de altfel multi admini ) si la codati cu ban pe o zi nu prea e just tinand cont ca regulamentul indica clar faptul ca cheaterii sunt pedepsiti cu ban permanent, iar destroy-ul da ban permanent, asa ca nu vad o problema in asta.
GoodFeLLa Wrote:adevarat zici tu gestapo dar e o aiureala asta cu ban, pentru ca de ex. k4k4 are acces la ban maxim o zi am impresia ( de altfel multi admini ) si la codati cu ban pe o zi nu prea e just tinand cont ca regulamentul indica clar faptul ca cheaterii sunt pedepsiti cu ban permanent, iar destroy-ul da ban permanent, asa ca nu vad o problema in asta.

Dai ban cat poti de mult pentru cod si binenteles sa fie specificat concret in reason ca e pentru cod, si modificam noi banurile pe urma, le facem permanente!
playa Wrote:
GoodFeLLa Wrote:adevarat zici tu gestapo dar e o aiureala asta cu ban, pentru ca de ex. k4k4 are acces la ban maxim o zi am impresia ( de altfel multi admini ) si la codati cu ban pe o zi nu prea e just tinand cont ca regulamentul indica clar faptul ca cheaterii sunt pedepsiti cu ban permanent, iar destroy-ul da ban permanent, asa ca nu vad o problema in asta.

Dai ban cat poti de mult pentru cod si binenteles sa fie specificat concret in reason ca e pentru cod, si modificam noi banurile pe urma, le facem permanente!


Asta e altceva, nu stiam procedura asta si nu cred ca e specificata undeva.
inainte sa intre k4k4 ...GodFeLLa mi-a dat BLIND... dupa 15 secunde mio scos BLIND pentru ca nu avea nimic....
ideea e ca erau pe server niste jucatori cu steam care jucau bine si o tineau una si buna ca ai wall, la cateva faze am ramas si eu :-o cand am vazut ce stiai unde sunt jucatorii, pacat ca nu am prins in demo, dar asta este.
Mai multi playeri pinre care si jucatori cu steam l-au suspectat pe sentinel de wall pe mai multe harti consecutive , dar de fiecare data cand un admin se punea spectator se parea ca nu avea nimic sau il dezactiva , iar in timpul jocului daca muream si ma uitam pe el prea urmarea cu tinta prin perete ......

Si imi cer scuze dar im momentul cand am folosit comanda amx_ss m-am grabit sa il prind in poze si am scris amx_sss .
Greseala este a mea , imi cer scuze pt greseala facuta si nu se va mai repeta .
Treaba sta in felul urmator :

rex7on - Ai pozele ?
daca le ai posteaza-le cum poti tu , pe bucati, intr-un .zip , etc.
daca nu le ai banul ramane si-ti iei counter strike-ul de la noi sau iti iei steam.

Dai ban 1 zi, pui pe forum la Admins : " X-ulescu a fost prin azi cu wall/aim/n-a predat poze/are 3 maini" si astfel se iau masuri.
k.4.k.4. Wrote:Mai multi playeri pinre care si jucatori cu steam l-au suspectat pe sentinel de wall pe mai multe harti consecutive , dar de fiecare data cand un admin se punea spectator se parea ca nu avea nimic sau il dezactiva , iar in timpul jocului daca muream si ma uitam pe el prea urmarea cu tinta prin perete ......

Si imi cer scuze dar im momentul cand am folosit comanda amx_ss m-am grabit sa il prind in poze si am scris amx_sss .
Greseala este a mea , imi cer scuze pt greseala facuta si nu se va mai repeta .

-deci nu ai facut poze?
-deci are dreptate baiatu ca nu are pozele de la tine?.. ca sa incheiem acest topic,,
- stiu ca sentinel joaca bine.. acu nush, eu nu cred ca are cod, daca are va prins oricum.. mai devreme sau mai tarziu..
acuma am intrat pe calc ca am fost plecat si incerc sa pun pozele de la destroy pe net....in primu rand joc pe servar de multi ani..la inceput cu nick D3monuL..am primit ip-ul de la server acu multi ani de la o jucatoare veche pe nume Alexanda..nick alexa parca...inainte sa fie playa(jammin) admin...am facut multe pauze..miam schimbat intrun timp nicku in h00liganU...si am fost in clanu lui gogu si a lui vlad(evolve sau level)...clanul sunshine...de mai de multe ori mi sa facut poze ..de dj,jammin,etc..si leam dat si nu aveam nimic...
-deci nu ai facut poze?

NU nu i-am facut poze pentru ca m-am grabit sa il prind si am gresit comanda in loc de amx_ss am scris amx_sss , vina imi apartine , scuze inca odata pentru greseala .
<!-- m --><a class="postlink" href="http://imageshack.us/photo/my-images/267/dedust0024.png/">http://imageshack.us/photo/my-images/26 ... t0024.png/</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://imageshack.us/photo/my-images/703/dedust0006c.png/">http://imageshack.us/photo/my-images/70 ... 0006c.png/</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://imageshack.us/photo/my-images/406/dedust0000we.png/">http://imageshack.us/photo/my-images/40 ... 000we.png/</a><!-- m -->
am uploadat pe net pozele de pe acc-u de pe imageshack ... datimi va rog un site unde pot sa uploadez demou-l !!! ... astept Reply ! Tnx ALL !
Mai pune si tu poze ca nu iti e greu. Arhiveaza macar jumatate. Demo nu trebuie multumim.
Pages: 1 2