CS.U-S.RO

Full Version: Abuz de admin
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Jucam pe server si mi-am luat ban deodata cel mai probabil de la unul din adminii care s-au ofticat ca le-am dat-o...a fost abuz de comanda ..la ban nu scrie cine mi-a dat banul din pacate.Nu mi s-au facut poze mi s-a dat direct ban pe absolut niciun motiv.Fratilor daca suspectati pe cineva de cod faceti si voi poze ca sunteti obligati prin regulile server-ului.Daca nu le cunoasteti mai bne nu mai jucati pe el.Rog frumos adminul care mi-a dat banul sau owneru sa imi scoata banul pentru ca mi s-a dat fara absolut niciun motiv.Fara ss-uri fara demo-uri fara nimica.Multumesc
salut
1. exista un model de reclamatie...respectal.
2. in cel mai surt timp va fi pus demo.
din pacate nu a fost un admin la care i-ai dat`o,,,


demo aici
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.2shared.com/file/ougQdiHa/discontinued.html">http://www.2shared.com/file/ougQdiHa/discontinued.html</a><!-- m -->
?
deci ce ma ? cum ma ?

ai facut vreo reclamatie ? sau cum ?
Asa si daca e demo care e faza?M-am uitat la demo si este cu totul in regula demo-ul cu exceptia unei singure faze cand am iesit tragand de iam dat cap lu dacistu.Ala a fost pur bulan ca daca va uitati am iesit de dinainte tragand.Ori eu ori el.A fost noroc.In rest..unde am eo cod?Joc la sunet fratilor am vzut ce se mai oftica lumea acolo dar daca nu aveti dovezi clar nu aveti de ce sa imi dati ban.Voi dati ban perm pt ca unu dintre voi sia luat cap de la un jucator care a iesit la bulan tragand?Asa dati voi ban de oftica?Cam urat
eo = eu ?
Ba ma lasi ?=)) O singura faza ? prima a fost in primele 15 secunde din filmulet. Au mai urmat alte 5 pe urma. Cand ai omorat pe nu stiu care prin flash, cand stiai ca in dreapta peretelui este unu si ai iesit pe capul lui. Eu am stat cu castile pe urechi sa vad de unde iti vin inamicii si n-ai avut legatura cu sunetul. "Cam urat "
Wall = BAN .

O zi buna . Smile
wall...problema e ca erai activat si pe nuke dar sa schimbat mapa...