CS.U-S.RO

Full Version: re destroy costin
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Continut: Destroy
- numele adminului : psyCH , harta era de_dust
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment : costin
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine : destroy
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa : am sters cs-ul din pacate.sunt incepator si nu am stiut

Nu propun nici o sanctiune. Vreau doar sa stiu motivul pentru care am luat destroy. Si sa fiu lasat in pace cat timp jok pe server daca se poate .

Va multumesc anticipat !!!!
sa asteptam sa vedem ce are de spus psych...

nu fi trist toate au un inceput Big Grin
demo psych
azi am jucat cs de la ora 4 pana la 8 jumate

era un jucator costin care avea wall clar ii urmarea prin pereti si cum ieseau le dadea direct nu am mai stat sa fac demo ca si asa tipau playerii in continu wall wall wall si presupun ca a intrat la vreo ora dupa ce am dat primu destroy adevaratul costin care nu are nici o vina si i-am dat si lui destroy cand am vazut iar numele de costin ca joaca linistit

din partea mea poate sa joace linistit cu un slot pe stean ceva de genu

imi cer scuze pentru actiune
vrem un demo laur, imi pare rau nu facem discriminare.
costin nu are ce cauta pe server !


Costin tu ce tot vrei ? sa injuri in continuare?
cum te prind , iti dau destroy !

tu ne lasi in pace cand jucam ?

pt cerere de unban , nu ma bag , stiu doar ca ti-am dat destroy ca nu ne lasi in pace !

DACA VREI SLOT SA NU SE MAI REPETE ACTIUNEA VINO CU UN STEAM ID SI ITI REZERVAM NUMELE !
Demo, dovada vorbeste tot timpu!


Asa ca ... vei suporta consecintele!
demo la injurii pe chat ?
psyCH Wrote:azi am jucat cs de la ora 4 pana la 8 jumate

era un jucator costin care avea wall clar ii urmarea prin pereti si cum ieseau le dadea direct nu am mai stat sa fac demo ca si asa tipau playerii in continu wall wall wall si presupun ca a intrat la vreo ora dupa ce am dat primu destroy adevaratul costin care nu are nici o vina si i-am dat si lui destroy cand am vazut iar numele de costin ca joaca linistit

din partea mea poate sa joace linistit cu un slot pe stean ceva de genu

imi cer scuze pentru actiune



Demo la wall!
nu iau apararea nimanui...insa imi vine fff greu sa cred ca costin (din Grajduri) a jucat cu cod sau ca injura...de pe pc acela joaca doua persoane: costin si fonfa, iar cei care iau intalnit in joc pot confirma ca nu cunosc foarte bine jocul si oricat strigi la ei bmb/def etc etc ..i intrebi ceva nu raspund? nu sunt vorbareti cu noi care suntem din aceeasi zona cu altii nici nu mai zic...ei intra doar sa joace 1-2 ore pe zi.
Probabil cel cea jucat cu wall cu nick costin a si injurat...sper sa fie lasat sa joace in continuare pe u-s.
O zi buna
cu atat mai mult daca il cunoasteti , e perfect!
sa-i ziceti sa isi rezerve un nume , deoarece intra f multi cu numele costin si injura, au si cod !


ma bucur ca a intrat pe forum si a spus situatia , hai sa rezolvam !
o sai transmit, dar sunt sanse minime sa isi achizitioneze steam, cu cs'ul este abea la inceput...
salut . ala ii varmiu si am jucat si eu de pe pc lui de foarte multe ori nu foloseste nici un cod omul nimik el nu are treaba cu coduri sau chestii de astea , cs-ul eu i lam instalat pe pc ca ma auzea mereu pe mine ca jok cs si a zis sa reinceapa si el sa joace atata tot .
salut ! daca ma puteti lasa sa joc linistit cu numele de
[costin). bine de bine iar daca nu sa ma anuntati sa stiu ce fac .


o zi buna !!!!
Este vorba de o reclamatie! TUTUN e mai vechi pe u-s decat psych si i-a zburat adminul cat ai zice "peste". Eu stau si fac demo la toti codatii ca sa nu imi zboare adminul pentru ca stiu ca s-a spus ceva de genu: "nu conteaza ca e playa, zuzu, danutzz" sau nu mai stiu eu care, daca nu este demo bye bye admin. Se excepta doar banurile pentru coduri super exagerate, gen nesimtiti care intra cu ditamai aim-ul de curata toti jucatorii in 5 secunde runda de runda Smile. Eu vreau sa vad masuri, nu vreau sa aud ca am gura mare, da nu ma muncesc degeaba si pierd timpul facand demo-uri ca altii sa fie privilegiati.
Pages: 1 2