CS.U-S.RO

Full Version: am primit ban
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2

Guest

am primit ban ieri nush pe la ce ora.........banul lam primit pt cod
nu comentez nimik dar uite nu jucam eu era varul meu la mine si si el joaca cs cu niku de [aDi] dar a venit la mine si a jucat cu niku meu
a vrut sami arete nijte oduri si a intrat pe u-s
eu nu am jucat niciodata u coduri
si singurul server pe care jok eu e u-s nu am jucat pe alte servere numa pe us
is incepator dar miam facut un rank mare si in primul rand nu e de codat am fost acuzat de ff multe ori de haos^ ca am coduri si nu aveam am luat kikuri din cauza lui
dar acuma eu vas ruga foarte frumos sami scoateti banu
nu mia facut poze nu a facut absolut nimik......
in fine eu doar va rog sa imi scoateti banu plzzz
va multumesk de intelegereWink
o zi bunaBig Grin
nu uitati sami scoateti banu dak sunteti cumsecade multumes Smile
Smile)Smile)Smile) nici framiu nu crede asta Smile

Guest

1.k.A.t.V_1[DuMy]
2.k.A.t.V_1[DuMy]
3.192.168.2.100
4.pe la ora 14 cred
5.tutun cred.......
6.omg Sad

Guest

si eu ieri am jucat cu NiP.Smile 16 - 0 le-am dat.
ce poezii ai pe tine.o venit sa imi arate niste coduri.OMG

Guest

la serios ma omule......
io nu folosesk coduri da nah fac admini cum vor.......

Guest

d m XxX Wrote:Smile)Smile)Smile) nici framiu nu crede asta Smile
Smile si fratesu are 8 ani Smile
auzi mah...acuma sa gandim logicSmile)..pt ce satzi areate nishte coduri?...fi atent ai zis k o venit la tine satzi arata un cod...o intrat pe u-s cu nicku tau
explikmi asta: dc lai lasat sa intre pe u-s...dc lai lasat sa intre cu nicku tau?...si dc lai lasat sa intre cu coduri de pe niku tau pe u-sSmile)

putea satzi arata codu jucand cu botzi...si dak u zici k nu joci cu coduri...dak o venit la tine aksa asta inseamna k la instalat la tine in calc..deci acuma ai cod...si dak u nu joci cu coduri dc lai lasat satzi arata codu dak u nu joci cu asha ceva...fratzik te cam contrazici singur...aproape k mi so faqt mila de tine...norocu tau ii k TuTuN tzio dat ban numa pt 28 de zile....asha k ne vedem peste 1 luna...numa bine Wink

omu zice k ii curat...da o venit unu sai arate un codSmile)...dak jucai curat nu te interesa asha ceva si nul lasai...laso balta...si dak nici fratesau lu dmx nu te credeSmile)...at dute pe cheatserver.idle.pa
Daca spuneai din prima ca ai jucat cu coade... fara sa mai spui si povestea aia cu vartu poate aveai o sansa la scoaterea banului...
cu ce nume ai primit ban , pana la urma ? ca nu ai scris !
in bannlist k.A.t.V_1[DuMy] asta ii numele...si numi pasa...ai jucat cu cod ban pe moment nu ne pasa k ai fost la tine sau la bunik pe calculator...ip pe care ai fost in acel moment a fost bannat...have a nice dayWink

Guest

cu numele k.A.t.V_1[DuMy] am intrat pe u-s dj

Guest

numa 28 de zile mio dat ban tutun????? :?:

Guest

pana la urma imi ramane banu???? :?:
sau mil scoateti???? Idea
reinstall windows , format partitii si apoi mai discutam !
zii lu vartu sati arate cum, se scoate si banu k dak tot el tia aratat codurile alea noi Smile)
Pages: 1 2