CS.U-S.RO

Full Version: BIG EVENT 20.02.2012 ora 20:00 -Finala CS.U-S.RO
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
bK vs 1 LUNI 20.02.2012 ora 20:00.

Voi posta adresa HLTV maine in timpul zilei.
Mie eq mi-a spus ca nu pot baietii in timpul saptamanii si ca o sa jucam in seara asta dar dupa ora 23:00 cand ajung si eu acasa.
Pana la urma cum ramane, au confirmat baietii pentru luni sau ramane pe astazi ~ ora 23:00 ?
Dupa cum vezi am stabilit pe maine seara, da vor putea maine seara pentru ca nu au incotro. La ora 23:30 in seara asta chiar era ceva prea culmea. + ca o sa vrea multa lume sa vada finala pe hltv, cel mai bine e asa. Am inteles ca si tu ai confirmat zod.
Eu confirm pentru luni la 20 dar cu ei ai vorbit?
da, nu postam daca nu aveam de la ambele echipe, mi-a spus si zuzana si eq ca e bine maine la 20:00
hltv broadcasting hltv5.verygames.net:27082
Vezi ca in meciul nostru vs .i. s-a jucat si sus si jos nuke iar acum in finala am aflat ca nu e voie jos dupa ce mi-am trimis omul sa tina acolo 15 runde.
cine a arbitrat acel meci? :|
playa Wrote:cine a arbitrat acel meci? :|


eu. Da si in semifinala bk vs cuL s-a jucat rmp,din cate tin eu minte... , acu nu stiu ce s-a intamplat aseara... Decat pe prima harta ca mi-a cazut curentu...
nu, am jucat cu plant doar pe x1
Total neinteresant ce am subliniat eu, este ?
Stiu ce vrei sa zici tu, ca pe nuke ati fost primii ct si ca omul tau a tinut rampe de multe ori astfel ati fost in dezavantaj. Dar acum vin sa spun si eu: cand s-a jucat campionatul asta si x2? Curios ceea ce aflu abia acum :|. Si totusi ma mira judecata da te a juca ambele x-uri :|
Atunci eu am arbitrat, nu s-a jucat, jos, din pacat nu e demo, pt ca nu mergea hltv, sa jucat si pe rampe, DAR NIMENI NU A AJUNS JOS! in x2.
Inseamna ca la Zod e bagarea in seama dupa suferinta pierderii locului 1 :| Si imi consuma mie din timp pentru durerile sale profunde si interioare :|