CS.U-S.RO

Full Version: Reclamatie Labalala.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
- numele adminului:[anu]abalala
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment:nDy
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine:ban.
- dovezi :
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin [anu]abalala
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Reason: 'invata sa taci'
[AMXBANS] Length: '30 minutes'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:1:31868612'
[AMXBANS] Your IP: '89.41.244.42'
[AMXBANS] =======================================

Măi acesta care dai ban aiurea. Cică "învaţă să taci" . Mai bine învaţă tu să nu mai dai ban aiurea, suferindule care eşti.
Stiam ca faci reclamatie,si deaia ti-am zis sa vorbim pe forum
1:Nu sunt suportat sa accept toate jignirile aduse asupa mea si a adminilor fata de tine
2.Ti-am mai zis odata si iti repetBig Grine ce mai stai aici daca vezi ca suntem suferinzi?Dute joaca pe alte servere mai sunt zecii de mii de servere
3.Banul este de 30 min,invata sa respecti daca vrei respect
Te-am jignit? H@H@H@. Spune repede ce ţi-am zis. Că ai numai buzzkill în cap? Smile)))))))

Guest

nu eram atent . no comment . sal
La limbajul pe care il ai ar trebui sa nu mai ai voie sa joci nici tu nici amicul tau dok,deci nu sunt pus pe server pe post de clovn,sunt pus sa am grija de server
Dupa ce primesti gag tot hahaha si ce rezolvi sti sa zici pe say_team@,deci nu numa pe mine ma deranjezi,ci pe multi admini
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.2shared.com/file/n4R5q41d/CONSOLA-DOVADA__BAN_NDY.html">http://www.2shared.com/file/n4R5q41d/CO ... N_NDY.html</a><!-- m -->
nu mai postati nici unul dak se considera ca am gresit rog a fi sanctionat!
ps: o zi buna iar pt tine ndy....hmm:-? . nu e prima data!
Mai baiatule daca nu stii sa vorbesti pe servar si nu respecti jucatorii atunci banul a fost dat sa "racoresti nitel"
Aveam pretentii de la tine dar se pare ca :roll: ... in fine mai acesta :lol: :lol: :lol:
doar din consola banul pare dat cam usor, nu stiu exact situatia, dar ar parea a fi un abuz al adminului, desi nu tin cu nDy ca il stiu spurcat rau la vorbe (asa a pierdut si toate accesele pe la noi). Deci nestiind exact conjunctura intamplarilor, dar stiind cam ce-i poate capul lui ndy, inclin sa cred ca adminul a facut bine!
playa Wrote:doar din consola banul pare dat cam usor, nu stiu exact situatia, dar ar parea a fi un abuz al adminului, desi nu tin cu nDy ca il stiu spurcat rau la vorbe (asa a pierdut si toate accesele pe la noi). Deci nestiind exact conjunctura intamplarilor, dar stiind cam ce-i poate capul lui ndy, inclin sa cred ca adminul a facut bine!
Cat a stat si a incercat sa faca pe victima,banul este deja scos(pentru ca era de 30 min)...
In fine...daca abalala primeste vreo sanctiune,o suport si eu odata cu el
PsBig Grinati tc va rog
H@H@H@H@ ! Pentru că ţi-am zis că ai numai buzzkill în cap , am luat gag? Şi ban pentru ca l-am întrebat ce a rezolvat? Bună asta.
playa ca sa stii de ce iam dat ban: amphe a dat la vot iar ndy ia zis ca daor asta are in cap..infine .. el ia dat gag..stiu ca atungi cand dai gag cel care e in culpa trebuie sa intrebe pe u@ de ce a primit nu sa ne randa in fata si sa ne zica ,ca desi a luat gag nu am rezolvat nimic! prin urmare iam dat ban 30 de minute ca sa se calmeze!
cum spuneam dak am gresit cu ceva rog sa fiu sanctionat .in caz contrar dati tc!
"Atungi" când iei gag... Arată-mi unde scrie că n-am voie să scriu sau să "rând" pe admin chat când primesc gag . N-am înjurat nici pe chat nici pe admin chat. Doar am întrebat ce a rezolvat.

Guest

am observat si eu acm ca daca zici un cuvant gata ai gag , multi admini au prins aripi de cand au admin . sal
Ba ndy, tu te plictisesti rau, pe langa faptu ca nu stii sa vorbesti frumos, mai cauti si scandal! si vorbesti cu aere de superior, si cred ca aerele astea ti se trag de la prea mult stat in casa, saracutul de tine :oops: ,cauta atentie si el :oops:


ps: Iti dau o sugestie, daca tot sunte-ti asa de perfecti tu, dok si mnt faceti-va acasa lan si jucati in zeitatea si lumea voastra' :cry:


Te salut' :cry:
zZ^Zz[sbN] Wrote:am observat si eu acm ca daca zici un cuvant gata ai gag , multi admini au prins aripi de cand au admin . sal
Nu e asa sbn,daca esti admin intelegator esti luat de p.r.o.s.t,dar in fine,am mai trecut cu vederea un p.l.m,sau s.m.f zis la nervi
Stau multe ore pe zi pe server si stiu cum sta treaba acolo,de acuma daca voi vreti vom aplica regulamentul la sange nu mai iertam nimic
O zi buna,al vostru Amphetamine
Pages: 1 2