CS.U-S.RO

Full Version: reclamatie anu.burlacu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Continut:
- numele adminului : anu.burlacu
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment : saddam
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine : mi-a stricat counterul si nu mai pot juca pe nici un server
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa : <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.2shared.com/file/NEWXXkeS/poze.html">http://www.2shared.com/file/NEWXXkeS/poze.html</a><!-- m -->
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat: nu propun nici o sanctiune dar nu inteleg de ce mi-a facut 110 poze si dupa mi-a stricat counterul. Cu ce am gresit?
Smile) eu ti-am facut 3 poze si te-am rugat sa le postezi pe forum.. nu ai raspuns ai primit ce meritai

PS: daca te simti nevinovat pt ca erai dezactivat in momentul in care ai primit ban nu este vina mea.

joaca corect si vei fi apreciat
eu nu am vazut ca mai rugat sa iti trimit 3 poze , de ce nu mi-ai dat slay si iti ceream un email si iti trimiteam pozele? Cum adica eram dezactivat? Am pus link cu toate cele 110 poze care le-ai facut , de ce strici counterul la oameni pentru ca te-am luat de 2 ori consecutiv?
burlaku posteaza demo.. sa se ocupe un administrator.. daca nu are demo unban sadam si warn burlaku, la urmatorul admin scos.
gh0st Wrote:burlaku posteaza demo.. sa se ocupe un administrator.. daca nu are demo unban sadam si warn burlaku, la urmatorul admin scos.

de acord sa primesc warn..nu am demo... am facut poze si nu le-a dat [a pus doar pozele facute in momentul destroy-ului]
De ce minti ca mi-ai facut poze inainte si ca mai anuntat ? Trimite poza cu consola sa vad unde mi-ai facut poze sau a cui e serverul poate verifica in arhiva. In linkul de mai sus am pus toate cele 110 poze de la poza de_train0000.bmp pana la poza de_train0109.bmp . Daca imi faceai 3 poze inainte atunci cele 3 poze trebuiau sa fie cu numele de_train0000 , de_train0001 si de_train0002 . Nu ma intereseaza ce sactiune primeste si nici nu am facut reclamatia pentru unban deoarece pot schimba ip-ul , dar mi-a stricat counterul si nu mai pot juca pe nici un server..
sadam Wrote:De ce minti ca mi-ai facut poze inainte si ca mai anuntat ? Trimite poza cu consola sa vad unde mi-ai facut poze sau a cui e serverul poate verifica in arhiva. In linkul de mai sus am pus toate cele 110 poze de la poza de_train0000.bmp pana la poza de_train0109.bmp . Daca imi faceai 3 poze inainte atunci cele 3 poze trebuiau sa fie cu numele de_train0000 , de_train0001 si de_train0002 . Nu ma intereseaza ce sactiune primeste si nici nu am facut reclamatia pentru unban deoarece pot schimba ip-ul , dar mi-a stricat counterul si nu mai pot juca pe nici un server..
daca joci de pe steam e simplu sa reinstalezi, daca nu joci de pe steam downloadeaza cs 1.6 original de aici <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/announces/download-counter-strike-cs-1-6-2012-original-t6940.html">announces/download-counter-strike-cs-1-6-2012-original-t6940.html</a><!-- l -->