CS.U-S.RO

Full Version: Cerere Slot Ciuna
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
nume: Farcas prenume: Vlad- Andrei nick (actual si cu care ai mai jucat): Ciuna [;x] timp de cand joc pe server:1an si ceva
timp de cand joc CS: 3 ani
YM: vlad_otelu oras:Stei
varsta: 17
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Slot se da cu steam ceea ce tu nu ai deci ai un mare Contra de la mine
Ps:Nu mai fa posturi inutile

Guest

1. nu ai steam
2. nu ai 17 ani
3. nu joci de 1 an si ce pe sv
CONTRA !
Dati`mi va rog slot ca nu mai rezist sa stau vreo jumate ora sa astept sa ma conenctez la srv...Daca intr`o saptamana nu am steam mi`l scoateetiSmile..
afacerile stau altfel: ai slot intr-o saptamana, daca ai steam :p
bea mai putin suc , sau ce bei tu si cumpara-ti steam , costa 10 euro !
Contra.
Ceea ce faci tu.. dintr-un player cumsecade, incepi sa te alinti, sa nu tii cont de niste reguli, ai 17 ani sigur? Altii la 14 inteleg situatia. Cumpara-ti steam si o sa primesti slot. Dupa parerea mea TC + Warn.
Iar asta ??????????
Cerere respinsa! Topic inchis! Consulta: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/cereri-pentru-admin-slot/model-cerere-admin-t3982.html">cereri-pentru-admin-slot/model-cerere-admin-t3982.html</a><!-- l --> cand indeplinesti conditiile revii cu o cerere dupa acel model. Altfel risti sa primesti WARN! Sper ca am tastat in limba pe care o cunosti cel mai bine.


Rectific: destroy. Tu voiai steam de la noi? slot fara steam? Nu avem nevoie de scursuri.
asta s-a intamplat azi?? iaaar??? dak da, propun sa i se baneze contul pe forum!!!!!! a avut o a doua sansa...d-a kk* in ea x(x(x(x(x(x( deci nu avem nevoie de asemenea....specimene (ca sa fiu fata educata si sa nu scriu motamo ce gandesc x( )
ok