CS.U-S.RO

Full Version: PREMII CAMPIONAT 2012
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
VA ROG SA-MI SCUZATI INDRAZNEALA, NU VREAU SA JIGNESC PE NIMENI(STIU CA NU JUCATI PENTRU PREMII) DAR MACAR SIMBOLIC:

LOCUL 1 - 100 lei + 100 lei
LOCUL 2 - 60 lei + 60 lei
LOCUL 3 - 30 lei + 30 lei
ma vad nevoit sa dau unlock, si sa va intreb daca este in regula cu aceste cadouri, premii sau cum vreti sa le ziceti voi(aceasta in urma a doua mesaje primite de la 2 oameni de baza acestei comunitati).
speram sa aprecieze toti ce faci pentru comunitatea u-s si sa-si dea seama cat de norocosi sunt ca fac parte din aceasta familie(k deja asta suntem, nu?)..
zZ^Zz[sbN] Wrote:si ce crezi ca o sa faca cu steam-u daca au deja ? sell + ca locu 3 sa zicem 1 steam cum il impart ? e bine asa
pai cum un steam scrie clar 30 lei+30 lei adik.. 2 steam daca ar fi sa dau steam.. locul 1. 100 lei +100 lei.. nu scrie mare acolo?.. adik 200 lei locul intai, 120 lei locul 2 si 60 lei locul 3.... nu prea am facut matematica .. da parca cu astea pana la 10 ma descurc
Propun sa facem o bauta , toti cei care jucam in acest campionat, ca premiu pentru toata lumea!!! si in felu asta ne si cunoastem!
wakkkK Wrote:Propun sa facem o bauta , toti cei care jucam in acest campionat, ca premiu pentru toata lumea!!! si in felu asta ne si cunoastem!
Pai cum vin eu din bv in iasi??Ca dau mai multi bani pe transportWink)
Ps:Si eu am zis ca joc4fun..nu am nevoie de premiu... Smile
multumim marian pentru gestul pe care l-ai facut. sper ca toti cei de pe svr iti vor aprecia bunatatea ta fata de noi!
e prima cupa online la care particip si sunt premii.cand mi-a propus zuzana cica erau steamuri ca premii. acum parca devine mai palpitant

in cazul in care voi lua locul 1-2 (sper) cu ZuZana, dam o bere la next meeting cu activantii serverului, si o ciocolata calda don`soarei Lorri ^^

frumusica comunitate, in care mai toti se cunosc face2face

keep up the good work
XAINZU Wrote:e prima cupa online la care particip si sunt premii.cand mi-a propus zuzana cica erau steamuri ca premii. acum parca devine mai palpitant

in cazul in care voi lua locul 1-2 (sper) cu ZuZana, dam o bere la next meeting cu activantii serverului, si o ciocolata calda don`soarei Lorri ^^

frumusica comunitate, in care mai toti se cunosc face2face

keep up the good work
nici nu stii tot nature, sincer! Big Grin e mai mult de atat!
XAINZU Wrote:e prima cupa online la care particip si sunt premii.cand mi-a propus zuzana cica erau steamuri ca premii. acum parca devine mai palpitant

in cazul in care voi lua locul 1-2 (sper) cu ZuZana, dam o bere la next meeting cu activantii serverului, si o ciocolata calda don`soarei Lorri ^^

frumusica comunitate, in care mai toti se cunosc face2face

keep up the good work


asteptam sa va tineti de cuvant! (kiddin) Big Grin

felicitari!
felicitari campionilor!!! si la mai multe