CS.U-S.RO

Full Version: Cerere steam MaR|uS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
1. MaR|uS ,Ore:87:54:24
2. Arcire Marius
3. Liceu
4. Botosani, City-Net, nu am ip fix
5. <!-- e --><a href="mailto:mariusarcire@yahoo.com">mariusarcire@yahoo.com</a><!-- e -->

Precizez ca nu am numar mare de ore, dar joc de ceva timp pe server.
bun venit pe forum.u-s.ro
cererea ta este luata in considerare , vei fi monitorizat pe forum , cat si pe server cs.u-s.ro si vei primi un raspuns in functie de activitate !
multa bafta !
Toata treaba e din "bobina"

Un nr de ore, o activitate pe forum, pe servar si.... buna

Guest

Mda.. chiar era asa greu incat sa te uiti putin pe topicul ala in care scrie minim 250 de ore , altii au primit si cu mai putine ( pentru ca au dovedit ca merita ) dar ai abia 90 de ore . daca am sa te vad foarte activ pe forum cat si pe server si ai sa fii ok am sa-mi skimb parerea . momentan contra
Contra.
Marius, fii prezent pe server si pe forum si ai sa fii rasplatit Big Grin!
ce pot sa iti zic: momentan doar bn ai venit pe sv., si pe forum, spor la frage si sa fii cat mai mult alaturi de noi...in functie de activitatea ta se va reveni asupra cereri, momentan nu indeplinesti conditiile minime pentru a ne putea pronunta 100%.
MaR|uS Wrote:1. MaR|uS ,Ore:87:54:24
2. Arcire Marius (ce varsta ai?)
3. Liceu (care liceu?)
4. Botosani, City-Net, nu am ip fix -ba ai
5. <!-- e --><a href="mailto:mariusarcire@yahoo.com">mariusarcire@yahoo.com</a><!-- e -->

Precizez ca nu am numar mare de ore, dar joc de ceva timp pe server.
posteaza-ti ipul.

City Net are optiunea acum cu automat ip. Dar ramane acelasi!
PS. Sunt de la acelasi provider, nu stiu daca-ti spune ceva "Anarchy" sau "Clona Nordului" dar din cate stiu ai ip fix. Posteaza ipul tau sa-l vad.
imi pari genul ala care ia steamul si pleaca
m-am interesat si acesta este ip-ul: 89.40.62.173
am router si deaia credeam ca nu am ip fix
MaR|uS Wrote:m-am interesat si acesta este ip-ul: 89.40.62.173
am router si deaia credeam ca nu am ip fix
nu ai prin cablu conexiunea? Ok. Completeaza si varsta, liceul. Deci conform cu modelul cererii, da? totusi vrei un steam, iar noi vrem sa avem totusi o idee cine esti, ce varsta ai, nivel de studiu. Continua sa joci.
idem danutz
Varsta: 23 de ani
Liceu: Liceul cu Program Sportiv Botosani
frumoasa cererea Wink)
MaR|uS Wrote:Varsta: 23 de ani
Liceu: Liceul cu Program Sportiv Botosani
23 de ani la sportiv? :lol: As inchide topicul, dar las si pe altul sa posteze. Esti respins dupa mine.
Pages: 1 2