CS.U-S.RO

Full Version: GRUPA nr 2 2v2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
GRUPA nr 2

[simplu]
[amx]
[Camp]
[cheag]

23.01.2012 la ora 21:00 [simplu] vs [amx]
27.01.2012 la ora 16:00 [Camp]vs[amx]
27.01.2012 la ora 18[Cheag] vs [Camp]
25.01.2012 la ora 18 [cheag] vs [amx]
[cheag] vs [simplu]
[Camp] vs [simplu]
Va rog frumos sa spuneti cand aveti timp liber pt a juca meciurile, ca sa putem rezolva odata dezordinea asta Big Grin.
[keag]Bunelu va stabili cand jucam si la ce ora! :mrgreen:
dey1986 Wrote:[keag]Bunelu va stabili cand jucam si la ce ora! :mrgreen:

bine. eu nu pot juca miercuri intre orele 8 - 12:00 deoarece am examen la facultate.
in rest nu cred ca sunt probleme.
restu ?
8-12 dupa masa?
eu pot tot miercuri incepand cu ora 18:00
bunelu Wrote:8-12 dupa masa?
eu pot tot miercuri incepand cu ora 18:00

luni/marti nu puteti ?
baieti.. eu am o mica problema de sanatate... de 2 zile nu pot sta asezat deloc... ma doare spatele de mor.. ati putea juca pe joi vineri meciurile cu noi ?

Clanul [camp]
burlaku Wrote:baieti.. eu am o mica problema de sanatate... de 2 zile nu pot sta asezat deloc... ma doare spatele de mor.. ati putea juca pe joi vineri meciurile cu noi ?

Clanul [camp]
burlaku, scuza-ma ca ma bag, avand in vedere ca amanati pana joi sau vineri, eu zic sa fixati exact o data joi sau vineri, o ora, si in caz de absenta...30-0, si spun asta pentru ca dupa aia ne lungim prea tare. Ce zici?
playa Wrote:
burlaku Wrote:baieti.. eu am o mica problema de sanatate... de 2 zile nu pot sta asezat deloc... ma doare spatele de mor.. ati putea juca pe joi vineri meciurile cu noi ?

Clanul [camp]
burlaku, scuza-ma ca ma bag, avand in vedere ca amanati pana joi sau vineri, eu zic sa fixati exact o data joi sau vineri, o ora, si in caz de absenta...30-0, si spun asta pentru ca dupa aia ne lungim prea tare. Ce zici?

cel mai bine asa.
vineri dupa ora 16:00 - [cheag] vs [camp]

Daca sunteti ok si voi.
Marti am examen, si nu stiu cat tine. De obicei la obiectul respectiv tine o zi intreaga. Deci ramane pe Miercuri la ora 18:00 ?
bunelu Wrote:vineri dupa ora 16:00 - [cheag] vs [camp]

Daca sunteti ok si voi.
hai va rog sa confirmati, sa zicem ca la 16:30 sunteti pe server de war!
Bunelule confirma o data ora cand si unde si cum ....

Merci :oops:
[Camp] VS [amx} vineri ora 16
[Cheag] VS [Camp] vineri ora 18

Spuneti daca e ok
burlaku Wrote:[Camp] VS [amx} vineri ora 16
[Cheag] VS [Camp] vineri ora 18

Spuneti daca e ok

okey, ora 16 sa fie
e bun ora 18:00
Pages: 1 2