CS.U-S.RO

Full Version: [anu] Slim ;x
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
buna!,mi s-a oferit sansa de a fii admin pentru o saptamana..de proba..pentru ca admini sa-si faca o parere despre mine .
Rog toti admini sa lase un reply cu parerea lor pentru a putea ramana in continuare admin ca sa pot ajuta serverul. MULTUMESC!
Slim ;x Wrote:buna!,mi s-a oferit sansa de a fii admin pentru o saptamana..de proba..pentru ca admini sa-si faca o parere despre mine .
Rog toti admini sa lase un reply cu parerea lor pentru a putea ramana in continuare admin ca sa pot ajuta serverul. MULTUMESC!

tocmai ti-am scos adminul pentru ca nu ai nici o treaba cu adminatul
cand nu erau admini..am stat spec..m-am uitat pe suspecti..am schimbat mapa..am dat rr...dar din cauza ca erau multi admini..m-am gandit ca nu trebuie sa sar io sa fiu primul..asa ca i-am lasat pe ei..eu zic ca am facut tot ce am putut
Nu stiu ce sa zic, nu prea te-am observat . dar tind sa-l cred pe zuzu!Smile

Guest

am intrat putin mai rar in ulrima perioada dar totusi nu te-am prea vazut . nu ma pronunt .
Te-am vazut de vreo 2 ori . Sincer, inafara faptului ca saluti lumea, n-am vazut sa ai iniative, gen : dai vot la o harta, un gag/kick/ban( unde era cazul ).
Asta doar cand eram amandoi online.

Decizia ramane "sefilor" . Mult succes!
Ti-am dat pro la prima cerere. :mrgreen:
Il citez pe Gestapo.HD : "Decizia ramane "sefilor" . Mult succes!"
am uitat ca mai existi.Smile...contra..
PS:dak nu faceai cererea asta . sincer numi aduceam aminte de tine..
De cand ai primit adminul,nu am vazut sa dai un rr,un kick,sa faci ss...
Nu e vorba ca ii lasi pe ceilalti..dar cand unu injura poti da un gag poti zice say@ bomba,poti da un ban pentru lag...nu te bate nimeni
Smile))) ala zice in primul post ca deja ia scos adminul.. si voi...dati reply..Smile))