CS.U-S.RO

Full Version: Cerere steam SpritZz ;x
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
1.nick-ul cu care joci pe server cs.u-s.ro si nr de ore:SpritZz (289 ore)
2.Nume Si Prenume:Micula Bogdan
3.Varsta si nivelul de studii pana la momentul cererii:12 ani Scoala cu cls.1-8 Saliste de Vascau/ Bihor
4.Orasul si reteaua din care faci parte,ip:Stei (RDS RCS) 79.113.48.208
5.Adresa de e-mail la care sa va trimite steam-ul:bogdy_k1boy@yahoo.com
Parca a zis playa si dj ca ai steam asigurat...doar trebuie sa mai joci sa se vada..
Ps:Ar trebui sa incetezi cu copilariile pe server
IntelesSmile
Stiu ce a zis dj dar am nev de steam pentru ca sa fac si slot sa intru pe server cand vreauSmile
Contra.

Guest

daca ai sa mai faci alt topic iar nu o sa primesti nimic . e 10 euro , unii muncesc 2 zile pentru banii aia .. se da gratis daca meriti ( adica sa ai si rabdare ca nu se da nimic dejaba ) .
Ai mai facut doua cereri pt steam unde am zis CONTRA si mi-am argumentat decizia, te-am facut " cea mai mare ciocanitoare vorbareata de pe servar" :lol: :lol: in continuare esti si ma bucur :mrgreen:

De la mine ai un PRO.

Guest

nu intelegeti .. degeaba votati , nu poate sa faca 2 cereri , e cum as face eu o cerere de steam sa zicem ca trebuie sa primesc intr-un timp steam-u ( daca il merit ) si apoi mai fac una si iar una etc . daca n-ai rabdare nu o sa primesti .
hai sa vedem ce spune dj, si daca obs ca joci constant o sa vedem de un mic slot, dar nu e promisiune! Nu mai umple forumul cu topicuri inutile si hai sa te vad activ pe forum si la alte topicuri, asa sa ne arati ca esti cu noi si ca meriti slot, nu sa intri doar sa ceri ceva!