CS.U-S.RO

Full Version: Art 3.8.1 si 3.9 din regulile campionatului sunt necesare ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Cititi regulamentul cu atentie ! Confusedhock:
da, partial..cea cu smoke-ul is de acord...spre exemplu eu nu stiam care e diferenta dintre 16bit si 32bit..eu jukm cu 16...si se vede prin smoke..este regula care interzice folosirea 16bit..si cred k poza la smoke e dovada k nu joci cu 16...cea cu recordul cred k e mai putin necesara avand in vedere k sunt adminii care supravegheaza..insa nu deranjeaza pe nime dak isi face propriul record:-??
exista comenzi/setari din steam/cs care sa forteze 32de biti. Cel mai recomandat este ca toti sa foloseasca 32 de biti Big Grin.
nu e recomandat, ci e obligatoriu in competitii ca toata lumea sa aiba 32 de biti, pt ca de asta este smoke, ca sa nu vezi prin el! Sunt multi jucatori mai profesionisti care stiu sa joace super cu smoke-ul Smile
este necesara daca nu se pune pluginul pentru verificarea celor cu 16 si 32 biti, ala care scrii /video si iti apar in consola toti care au 16 biti, de obicei este un test cand intri pe harta si il poti face doar pe 32 de biti!
eu unul folosesc PGL GUI care-mi forteaza in 32 orice-ar fi Big Grin
trebuie sa scoti pgl-gui-ul, orice aplicatie care interfera cu engine-ul sunt interzise! Dupa cum am spus va verific cu team viewer!

Guest

fara pgl-gui si dastea . am folosit si eu intr-o zi si parca se duc mai "bine" gloantele poate mi s-a parut mie .

Guest

aia cu smoke da , insa aia cu demo-ul .. daca se inregistreaza prin HLTV partida la ce mai trebuie demo ? oricum e bine sa il ai in eventualitatea unei reclamatii .
zZ^Zz[sbN] Wrote:aia cu smoke da , insa aia cu demo-ul .. daca se inregistreaza prin HLTV partida la ce mai trebuie demo ? oricum e bine sa il ai in eventualitatea unei reclamatii .
Care e delay-ul cu care transmite HLTV?
playa Wrote:
zZ^Zz[sbN] Wrote:aia cu smoke da , insa aia cu demo-ul .. daca se inregistreaza prin HLTV partida la ce mai trebuie demo ? oricum e bine sa il ai in eventualitatea unei reclamatii .
Care e delay-ul cu care transmite HLTV?


din cate stiu 15 minute(asa era acum ceva timp la pgl)

si adica eu trebuie sa scot pgl gui-ul ? ca setarile care le face pgl gui pot sa le fac si pe cs normal( doar ca ia ceva timp ). :?
Fratilor, e FOR FUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Si eu sunt de acord fara pgl-gui, dar am vazut discutii gen "fara 16, doar 32",nu e nicio competitie oficiala..., eu unul joc pe 16 asa m-am obisnuitSmile

Guest

nu conteaza ca e 4fun e OBLIGATORIU 32 bit . 16 bit constituie un avantaj fata de ceilalti concurenti . nu e o regula , e obligatoriu
Va agitati atat. Daca esti pamant de flori, poti sa joci si cu 16 biti si cu gui-uri si cu ce vrei tu ca tot degeaba.Faceti rost de server care sa ruleze fluent, hostat de cineva (nu porcarii prin hlds; ca are X supercalculator cu procesor i7 si "enspe" gb de rami) si lasati copilariile ca nu-i acl/pgl/wcg etc. Presimt ca nu o sa stiti ce o sa va loveasca pe unii dintre voi. Succes.
eqdabine Wrote:Va agitati atat. Daca esti pamant de flori, poti sa joci si cu 16 biti si cu gui-uri si cu ce vrei tu ca tot degeaba.Faceti rost de server care sa ruleze fluent, hostat de cineva (nu porcarii prin hlds; ca are X supercalculator cu procesor i7 si "enspe" gb de rami) si lasati copilariile ca nu-i acl/pgl/wcg etc. Presimt ca nu o sa stiti ce o sa va loveasca pe unii dintre voi. Succes.

se numeste campionat, nu lan cu prietenii. N-am inteles partea cu lovitul la ce s-a referit, dar fie. Unii mai sunt "copii de acl/pgl/wcg" Big Grin

ca urmare : Art 3.8.1 si 3.9 din regulile campionatului sunt necesare . (punct)
Pages: 1 2