CS.U-S.RO

Full Version: danutZz
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nick Admin : danutZz
Nick-ul meu : Ale
Comanda Folosita : exec client


Azi 19-1-2012 ora 17:00(aprox) am primit de trei ori exec client de la adminul danutzz , deoarece l-am omorat printr-o cutie.Cand am reusit sa intru pe server l-am intrebat " de ce-mi dai exec sclifosule?", la care el mi-a mai dat de 2 ori exec, l-am intrebat de ce abuzeaza de admin iar el mi-a raspuns "ca poate sau i se rupe ,ceva de genu" si a uramat un alt exec client.

ps: "ne intalnim noi " sunt satul de amenintari mai ales cand vin din partea unor smecheri cu o pereche de blugi.
Ale- Wrote:Nick Admin : danutZz
Nick-ul meu : Ale
Comanda Folosita : exec client


Azi 19-1-2012 ora 17:00(aprox) am primit de trei ori exec client de la adminul danutzz , deoarece l-am omorat printr-o cutie.Cand am reusit sa intru pe server l-am intrebat " de ce-mi dai exec sclifosule?", la care el mi-a mai dat de 2 ori exec, l-am intrebat de ce abuzeaza de admin iar el mi-a raspuns "ca poate sau i se rupe ,ceva de genu" si a uramat un alt exec client.

ps: "ne intalnim noi " sunt satul de amenintari mai ales cand vin din partea unor smecheri cu o pereche de blugi.
Stiu ca sunt OFF TOPIC insa nu m-am putut abtine sa nu rad la partea cu PS :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
HAHAHAHAHHHAHAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ultima parte, e urata' ,Ale, nu cred ca se cuvine sa vorbesti asa, poate omul e mai " cu blugi" decat tine... da ma rog ,ar trebui sa-ti masori cuvintele...
mai pereche de blugi...alege-ti cuvintele ca nu ma cunosti.ti-am dat o data exec si tu ai inceput cu replici gen "esti p.rost" "sclifos mic" "ma pish pe tine"

nu suferi cu mine pe server.ca sunt slab , ca nu cunosc jocu.ma doare-n pl.mai am si alte treburi de facut.nu sa joc cs.atat iti zic..vezi-ti de treaba.ma doare-n pl.cati ani ai , cate kile ai si cati prieteni ai.atat iti spun.figuranti si suferinzi ca tine am mai vazut
dar care e suferinta aici ca nu inteleg? la ce abuzezi de comenzi (aici e suferinta) . CE exemplu esti tu ca admin pe svr? ca dai jocatorii cu skill afara? cat despre faza cu "ma pis pe tine " a venit dupa ce ai zis ca "mi se rupe. Daca ai alte treburi de facut lasa pe alti sa admineze.

ps: macar invata sa raspunzi pentru faptele tale :" de trei ori"
Ale- Wrote:dar care e suferinta aici ca nu inteleg? la ce abuzezi de comenzi (aici e suferinta) . CE exemplu esti tu ca admin pe svr? ca dai jocatorii cu skill afara? cat despre faza cu "ma pis pe tine " a venit dupa ce ai zis ca "mi se rupe. Daca ai alte treburi de facut lasa pe alti sa admineze.

ps: macar invata sa raspunzi pentru faptele tale :" de trei ori"


bv ca ai skill.urma si impacarea dupa chestia aia.dar tu continuai cu replici de figuranti care stau prin sali de net si joaca cs.sufera cu cine vrei dar nu cu mine.sal
incetati !
urat. Nu mai dati aiurea exec.
am rezolvat!