CS.U-S.RO

Full Version: Cerere admin [anu]Justify
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Name Topic: [anu]Justify


nume:Broasca
prenume:Razvan
nick (actual si cu care ai mai jucat): am jucat cu Justify Sex, acum joc cu [anu]Justify
playeri adusi pe server(nick):nu prea am prieteni care joaca cs...ei is cu metin
timp de cand joc pe server:nush exact vreo 2-3 luni...dar cu nick-ul asta am 112 ore pe sv...
sustinut (propus ) de adminul :care va da PRO...(am mai vb cu dj si a sp ca pot sa fac o cerere)
timp de cand joc CS:1 an
YM: <!-- e --><a href="mailto:the_king_of_babylon@yahoo.com">the_king_of_babylon@yahoo.com</a><!-- e -->
ip:-in momentul cererii scrieti ip-ul respectiv care il puteti vizualiza AICI ! -obligatoriu !: 188.229.27.57
oras:husi, jud. Vaslui
varsta: 17 ani jumate
steam id:Justify_us
Pro.
contra...esti cam "larg" la gura...

ps: daca nu iti revizuiesti limbajul, slotul tau va fi trecut pe justify. Cei din [anu] trebuie sa dea dovada de maturitate in comportament si in gandire si sa nu puna o pata neagra de fiekre data cand deschid gura(knd tastezi cv pe chat).Ms de intelegere.
Contra
O sustin pe ami. contra
Gestapo.HD Wrote:O sustin pe ami. contra

Aici nu trebuie sa sustii pe cineva sau sa te iei dupa el.Aici iti spui parerea despre jucatorul respectiv.Daca nu ai o parere formata inca despre el,mai asteapta.
COntra.
sss Wrote:
Gestapo.HD Wrote:O sustin pe ami. contra

Aici nu trebuie sa sustii pe cineva sau sa te iei dupa el.Aici iti spui parerea despre jucatorul respectiv.Daca nu ai o parere formata inca despre el,mai asteapta.


"e cam "larg" la gura..." .

si pentru faza cu mesajul, clar CONTRA ! Big Grin.
Nu se mai dau deocamdata admine!
Contra !
cine e "ba dj "?
nu ai orele necesare... moderatori lasati topicul pana maine dimineata dupa care stergeti... si admini nu votati daca nu indeplibeste conditiile...