CS.U-S.RO

Full Version: Lista jucatorilor!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Aici se vor inscrie doar membrii clanului [anu] care vor sa participe in campionat deoarece se va face o tragere la sort pentru a face echipele
Incep eu:[anu]Amphetamine
[anu]leVel (doar pt 5v5)
[anu]Gestapo.
(2v2 de preferat, dar merg si pe 5v5)
Big Grin HF!
wuhuuu...blanaaaa..ce se mai inghesuie astia....mai bn facem licitatii...fiekre face cate un post...la discutii clan si vedem oferte...de caut clan sau caut playeri Big Grin
leVel Wrote:wuhuuu...blanaaaa..ce se mai inghesuie astia....mai bn facem licitatii...fiekre face cate un post...la discutii clan si vedem oferte...de caut clan sau caut playeri Big Grin
Am vazut...nu prea vor campionat dupa parerea mea...
[anu]cLa
+1
[anu]kento # xsizer0

la 5 vs 5 dak e Smile
Ce nu intelegeti ca la 5 vs 5 nu se strang mai mult de 5-6 echipe?Tot va agitati cu 5 vs 5.Ce campionat sa faci cu atatea echipe?Toata lumea stie sa tasteze.Mai avem rabdare pana la sfarsitul saptamanii,poate se mai aduna,da eu spun ca nici o sansa pentru ce vreti voi,2 vs 2 mi se pare realizabil.
//GLOBAL VARS
new players = 0
new bool:more_than_20 = false
new bool:playing_5v5 = false
public plugin_init() {
//Register the commands
register_clcmd("amx_55", "set_5v5", "Facem 5v5 0-yes 1-no")
}

public set_5v5(){
new cmd[1]
read_argv(0, cmd, 1)
if(cmd = "1"){
playing_5v5 = true
}else{
playing_5v5 = false
ZUZUK WILL GO OUT!!! bye bye!
return PLUGIN_HANDLED
}
return PLUGIN_CONTINUE
}

public client_putinserver(id) {
if(playing_5v5)
{
players++
if ( players >= 19 ){
more_than_20 = true
ZUZUK JOINS!!! HAHA!
}
return PLUGIN_CONTINUE
}else{
return PLUGIN_HANDLED
}
}

public client_disconnect(id){
players--
if ( players < 19 ){
more_than_20 = false
ZUZUK WILL GO OUT!!! bye bye!
}
}

=)))))
mai limbaj de programare :lol: :lol:
sss Wrote:Ce nu intelegeti ca la 5 vs 5 nu se strang mai mult de 5-6 echipe?Tot va agitati cu 5 vs 5.Ce campionat sa faci cu atatea echipe?Toata lumea stie sa tasteze.Mai avem rabdare pana la sfarsitul saptamanii,poate se mai aduna,da eu spun ca nici o sansa pentru ce vreti voi,2 vs 2 mi se pare realizabil.

si pt tine 2v2 se numeste campionat cs?? sau faceti numa sa fie facut?
Atunci iti urez mult succes sa aduni minim 8 echipe de 5 vs 5 (adica 40 de oameni).
S-a sters topicul cu echipele facute pt 2vs2?
Am mutat discutia la sectiunea potrivita, la sectiunea " Campionat de couter strike" se vor trece doar datele oficiale privind inscrieriile si desfasurarea competitiei.
Pages: 1 2