CS.U-S.RO

Full Version: unban lupanu.l
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
am primit detroy si automat ban de la adminul Jammin pentru simplu fapt ca lam facut PROOST dupa ce mia dat slay fara nici un motiv !
doresc sa mi se scoata ban-ul!


Continut:
- adminul de la care ai primit ban:JaMMin
- reason:Imcompetenta adminului
- dovezi [copy-paste consola].....fara dovezi/\
- cum te aperi? uitativa mai sus

*Edit by Anarchy:
nu pentru simplul... pentru faptul ca nu stii sa vorbesti. In oglinda nu te uiti, dar el sa fie incompetent. Bataia de joc nu e admisa. Personal as spune ca ne rezervam dreptul de a ne alege jucatorii.

Guest

fa cererea corecta altfel nu va fi luata in seama !
fa ca aici <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/ban-unban/cerere-unban-t3981.html">ban-unban/cerere-unban-t3981.html</a><!-- l -->
e bn asa?
Hmm, Destroy pentru limbaj ? :| Din cate stiu eu se da gag sau cel mult kick dar NU destroy !
Domnule user lupanu.l cati ani ,ca sa stiu la ce nivel sa ma urc in conversatie cu tine !
eram pe server cand tu iti bagai si scoteai !
spune adevarul repede !
contra. Daca nu destroy, ban 1 zi macar. Uite-asa, pentru limbaj. N-ai decat sa vb. frumos.
Da...jammin a procedat foarte corect dupa parerea mea,a dat slayteam ca lupanu(fiin tero) nu a aparat bomba sau ceva de genu,Dupaia lupanu ii spune :ba esti p r o s t?
Normal ca jammin s-a enervat...
Ps:Jammin nu e omu care sa accepte jigniri lupanuSmile
sa mai raspund?
lupanule invata cs,invata sa vb si dupa vii pe sv nostru.Slay nu ai primit fara motiv si cred k ai meritat destroy
aici pe server si pe forum suntem toti prieteni , daca tu crezi ca o jignire nu doare , atunci viziteaza-ne in alta parte !
Smile))) jamin Smile)) ahahhahahahhaaaa
lupanu.l daca ar fi singurul motiv pt care tiai luat destroy ar fi fost ceva..da asa..o iei pe aratura de multe ori pe sv..!!..
am facut o reclamatie catre adminul JaMMiN dar am vazut ca nu mai exista ...!

sabotaj din partea adminilor!
lupanu.l Wrote:am primit detroy si automat ban de la adminul Jammin pentru simplu fapt ca lam facut PROOST dupa ce mia dat slay fara nici un motiv !
doresc sa mi se scoata ban-ul!


Continut:
- adminul de la care ai primit ban:JaMMin
- reason:Imcompetenta adminului
- dovezi [copy-paste consola].....fara dovezi/\
- cum te aperi? uitativa mai sus

*Edit by Anarchy:
nu pentru simplul... pentru faptul ca nu stii sa vorbesti. In oglinda nu te uiti, dar el sa fie incompetent. Bataia de joc nu e admisa. Personal as spune ca ne rezervam dreptul de a ne alege jucatorii.

ce nu exista?

reclamatia?
trebuie sa va las meditati asupra faptei mele!
as mai ramane sa vad dau replica dar trebuie sa intru in sedinta!

vb mai incolo!

:*:*:*:*
Pages: 1 2