CS.U-S.RO

Full Version: cerere unban oszed
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Guest

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin CS.U-S.RO [forum.u-s.ro]
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : Game Destroyed
[AMXBANS] Reason : ' 47" Game Destroyer '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 109.100.35.147 '
[AMXBANS] =======================================

nu am folosit in viata mea cod.ar trebui sa inaspriti coditiile de acordare a adminului pentru ca sunt unii admini care vad jucator cu scor 15-4 ii si da ban+destory.acum sunt curios ce dovezi are el ca am avut eu cod.

solicit scoaterea banului in cel mai scurt timp posibil.multumesec anticipat.
fa o cerere corecta ! <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/ban-unban/cerere-unban-t3981.html">ban-unban/cerere-unban-t3981.html</a><!-- l -->
cu ce nume ai jucat , sa stim si noi !
Cu oszed a jucat, a primit destroy de la nDy.

Guest

ala se auzea acolo foarte clar.incearca si tu, adminule, o pereche de casti si ai sa vezi.astept unbanul.
Sunetu' merge, reculu' nu prea.
oszed Wrote:ala se auzea acolo foarte clar.incearca si tu, adminule, o pereche de casti si ai sa vezi.astept unbanul.


incearca sa vorbesti frumos !
astept pareri !

Guest

merge si ala.stai tu linistit.
oszed Wrote:merge si ala.stai tu linistit.


cati ani ai ? ca sa stiu la ce nivel de gandire-conversatie sa ma ridic !

Guest

o concluzie pt banul meu?
nu mai luati omu tare, daca e nevinovat? S-a deranjat sa faca cerere de unban, el ne ajuta sa selectam in cazul asta adminii mai bine, nu? Sunt la servici, dar cum prind putin timp liber ma uit si eu pe demo si imi dau cu parerea!
am vazut demo, pacat ca nu ai avut rabdare mai mult, dar din ce ai inregistrat e aim! Banul ramane!