CS.U-S.RO

Full Version: wtf!?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server!
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : Game Destroyed
[AMXBANS] Reason : ' 70" Game Destroyer '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 81.180.208.70 '
[AMXBANS] =======================================
codat Smile))
:lol: pana la urma m'ati prins? :-s
codattttttt :lol: :lol: :lol: propun ban si pe forum :lol: :lol: :lol:
de la cine ai luat?
eu azi am dat 2 destry:la unu cu aimbot si la unu cu reclama...eu nu ti-am dat cred

Guest

cu ce nume ai jucat ? cine ti-a dat ?
sss Wrote:[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server!
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : Game Destroyed
[AMXBANS] Reason : ' 70" Game Destroyer '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 81.180.208.70 '
[AMXBANS] =======================================


deci poti intra sau nu ?
da,vad ca pot intra acum.Nu stiu de ce imni aparea asa,cat am fost pe server nu am luat de la nimeni destroy/ban.Ciudata treaba.
plm.. nici serverul nu te mia suporta sss Smile)))
unu di la tine di la ip o intrat cu cod Smile)) si naka pozna ca ti-o facut-o!
din cate stiu eu, se aloca un ip extern la 8 pc-uri in tudor, dar sunt sanse de peste 50% sa ma insel Big Grin! Ia vezi au un codat ceva pe palier care stie de cs.u-s.ro? Big Grin ca sa stim sa punem slot pe ip!
de anu asta nu mai e asa playa...a facut ZuZu o ghidusie...k sa poata juca pe extern in toamna si a ramas asa...deci a fost pprinss alla mmmmic sii bbblabait..Smile) glumesc..Tongue
dj Wrote:...a facut ZuZu o ghidusie...k sa poata juca pe extern in toamna si a ramas asa...
adevarat Big Grin dar n-are nicio treaba cu discutia ....
dj Wrote:unu di la tine di la ip o intrat cu cod Smile)) si naka pozna ca ti-o facut-o!
playa Wrote:din cate stiu eu, se aloca un ip extern la 8 pc-uri in tudor, dar sunt sanse de peste 50% sa ma insel Big Grin! Ia vezi au un codat ceva pe palier care stie de cs.u-s.ro? Big Grin ca sa stim sa punem slot pe ip!

E mica probabilitatea... in caz ca n-ai observat adresa reala e aceeasi sss__ si sunt un pic mai mult de 8 PC-uri cu adresa reala dar din acelasi camin (am luat 10 adrese locale inainte si dupa tine si 70% din ei chiar nu au nicio traba cu "domeniul" asta.... ceea ce face si mai mica probabilitatea)

PS: vezi ca al tau coleg are urmatoarea adresa locala Smile)) poate ti-a copt-o chiar el :twisted:
sau poate m-am mutat eu o clasa mai incolo :mrgreen:
kento Wrote:de anu asta nu mai e asa playa...a facut ZuZu o ghidusie...k sa poata juca pe extern in toamna si a ramas asa...deci a fost pprinss alla mmmmic sii bbblabait..Smile) glumesc..Tongue
mai e asa, iesiti mai multi din tudor cu acelasi ip real, ca daca nu ar fi asa, si toata lumea ar avea ip-ul sau ar fi existat o posibilitate ca lumea sa se poata loga pe serverele de cs din exterior Smile