CS.U-S.RO

Full Version: :) CITITI TOTI
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Edit by moderator: Adio
sa asteptam sa vedem cine ti-a dat destroy si motivul...
imi cer scuze amphetamine pt limbaj
dar m.a scos din minti
nu pot sa vad de la cine am luat banu pt ca am sters tot cs.u . mi.am bagat cv in el. nici nu m.am uitat cine mi.a dat
tot ce vreau e sa se faca curat intre admini
sunt numai rupti de viata
nu stiu cine a dat destroy , dar un asemenea limbaj nu are ce cauta pe nici un forum.
Eu am dat destroy, in primul rand era a 3 a oara cand stateai sus pe casa si faceai camp, ti-a zis si zuzu sa iesi la joaca ...cand ti-am dat slay a fost in momentul in care eu am urcat la inceputul rundei pe casa odata cu tine si am apasat un incarcator intreg, dupa care am plecat si am murit cambuza, iar tu te plimbai pe casa. Ai intrebat de ce ai primit slay si tiam zis ca sa nu mai stai pe casa, acelasi slay si kick a primit si Shark, numai ca tu ai fost mai destept si pentru ca ai reusit sa ma insulti ai primit destroy, destroy-ul a fost dat pentru jigniri


Cer si banarea lui pe forum pentru limbaj

Nu tolerez toti ratatii si toate scursurile pamantului am niste pretentii si niste standarde sub care nu pot sa ma cobor.
Nb
tataie ...cati ani ai??? fugi si joaca unde vrei tu...cand te vad destroy fara discutii...ban si pe forum.
Meltean
blind eyess Wrote:bai LOL, tu crezi ca eo am intrat pe server ca sa stau numai pe casa aia, la panda?
era inceputul rundei frate, era inceput de harta, vroiai sa ma duc peste counteri sa ma faca praf?
stai lin ca nu adormeam pe casa
ce mortii matii trebuie sa stau dupa curu tau sa nu crapi tu ?
nu vrei sa.mi zici ce arma sa.mi cumpar si ce nick sa.mi pun ?
vezi.ti in mortii matii de treaba si nu te mai stresa atat ca imbatranesti
vrei sa stau cu tinta pe tine sa vad unde esti ca sa nu crapi tu in mortii matii de retardat.
dak nu.ti convine tie cv gata dai destroy
esti un ratat cu diploma ma
disperatule , crizatule, ruptule. invata
Nu pot sa cred ca exista asa specimene de oameni...ai grija cum vb...daca e pana la o adica lol are o varsta mai inaintata decat a ta(pot sa jur),si nu iti mai permite attea figuri..eu cand luam slay,kick,ban,nu faceam cerere,pentru ca stiam ca am gresit....dar tu ca sa te afirmi,ai incercat cu lol si ti-ai gasit nasul...Ps:O sa iei ban si pe forum acuma...
se vede clar cine e crizat Smile))... fustrat si incult