CS.U-S.RO

Full Version: Pariuri Castigate
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
aici va puteti posta pariurile voastre castigate de'a lungul timpului sa vada si restul forumului ce puteti in materie de pariuri :!: :wink:
hai ca incep eu cu unul
da no duci rau deloc Big Grin
:mrgreen:
:!:
tot meciul ala dar in euro
da , mi-a dat o lacrima Smile)
Zuzu Wrote:da , mi-a dat o lacrima Smile)
Imi cer scuze ca te-am facut sa plangi doar cu un ochi :twisted: :twisted:
bv baieti. am de la cine invata!
:!: :!: :!:
castigu e in lei
Junkyard Wrote::!: :!: :!:
castigu e in lei


vezi ce insemna sa ai rabdare?Big Grin

Guest

Manchester City -Manchester United : - Manchester United castiga
Udinese - Cesena : - Udinese castiga
Milan - Atalanta : - Milan castiga
Chelsea - Portsmouth : - Chelsea castiga
Espanyol - Barcelona : - castiga Barcelona ( nu s-a jucat inca insa oricum bate Barcelona )

Miza:5 lei / castig total : 30 lei
trebuie sa mai bata Barcelona si am luat biletu . cred ca e destul de bine pentru inceput Smile)

Revin cu un edit cand se termina Espanyol - Barcelona !
sterge-ti postul !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NU MAI PARIEZ PE BARCELONA IN VIATA MEA !
zZ^Zz[sbN] Wrote:Manchester City -Manchester United : - Manchester United castiga
Udinese - Cesena : - Udinese castiga
Milan - Atalanta : - Milan castiga
Chelsea - Portsmouth : - Chelsea castiga
Espanyol - Barcelona : - castiga Barcelona ( nu s-a jucat inca insa oricum bate Barcelona )

Miza:5 lei / castig total : 30 lei
trebuie sa mai bata Barcelona si am luat biletu . cred ca e destul de bine pentru inceput Smile)

bravo , dar cand o sa joci sume mai mari si stai dupa ultimul meci.. e de preferat sa bagi o contra , in cazul asta sa bagi 1x pe espanyol la cota @4 sa zicem 7,5 lei ... si iti iasa tot 30 de lei . Avantajul e ca indiferent ce se intampla la ultimul meci , tu o sa fi pe profit. Dezavantajul e ca o sa ai profit mai mic ( in cazul acesta in loc de 25 lei profit o sa ai 17,5 lei profit ) .
a
Pages: 1 2 3