CS.U-S.RO

Full Version: Cerere unban !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check your console.

Nu stiu cand a fost dat ban`ul .. Pot sa spun ca in intervalul acesta : 16:00 - 16:25 .
Nu stiu cine a luat ban , a fost dat fara 'stire de consola' Big Grin .

Pot spune doar ca a fost dat ban pe IP de pe Raducaneni Big Grin .

A fost dat unei persoane pentru un anumit motiv ori ca vreti ca cei din Raducaneni sa nu mai joace ... Nu stiu ce sa spun !

Lasati mesaj cu motivu` sa stim daca avem INTERZIS pe srv ori a fost ban cu motiv pentru cineva din Raducaneni .

Multumesc si GL & HF !

P.S : Am aflat intre timp ca BAN`ul a fost dat pe numele vLadw. pentru reclama . El a spus ca a fost pe alt server intre timp si i-au "bindat" butonul "y" cu numele serverului respectiv ip`ul din care a rezultat reclama pe serverul cs.u-s.ro -> Motiv ban Big Grin .
Pentru reclama se ia permanent, deci e corect. Daca habar nu au si iau config de peste tot sau intra pe servere de nimic, asta este trebuia sa verifice configul. Iertam pe unul, iertam pe toti. Nu cred ca se poate. Chiar trebuie atasat un config pentru "buti" eventual bindat cu vreo reclama la serverul nostru? Cand nu-i cap, vai de picioare. Nu ar fi primul caz, deci..
Se va pune parola pe ip-ul de Raducaneni, cum a fost si in trecut, iar eu ma voi ocupa de distribuirea acesteia !