CS.U-S.RO

Full Version: JoE
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
nume: Hritcu
prenume: George
nick (actual si cu care ai mai jucat): JoE , raZor
playeri adusi pe server(nick): Fifi , Jowu , Chewbacca , Gelu' , Weed?! , GoDzIlA
timp de cand joc pe server: Pai...se vede dupa data de inregistrare + pauze
sustinut (propus ) de adminul : [u-s]ivo ; [anu]Lorri
timp de cand joc CS: Pot sa zic 4 ani de acum + pauze
YM: <!-- e --><a href="mailto:only_jorj@yahoo.com">only_jorj@yahoo.com</a><!-- e -->
ip:- 93.113.185.26
oras : Iasi , Lunca Cetatuii
varsta: Pot sa zic 14 ani
steam id: hydrogen_16
haideti sa vedem PRO sau Contra !!!
Contra.
pro
contra
N-am nimic cu tine personal, insa momentan servarul este full de admini...ducem lipsa doar de admini noaptea si vom duce lipsa de o parte din actualii in momentul cand vor incepe scoala/facultatea etc.,atunci se va intra mult mai rar.
O seara placuta all.
ducem lipsa de admini si dimineata pana la 12.00!!!
Pro doar in cazul in care esti de acord sa folosesti adminul doar cand nu sunt alti admini pe server !
Contra deoarece varsta nu coincide cu cea din cerintele pentru a fi admin.

PRO slot.
Darkclan#B.u.T. Wrote:Pro doar in cazul in care esti de acord sa folosesti adminul doar cand nu sunt alti admini pe server !
Contra deoarece varsta nu coincide cu cea din cerintele pentru a fi admin.

PRO slot.

Sunt de acord sa-l folosesc cand nu sunt admini pe server. Eu nu silesc pe nimeni sa ma voteze sau nu.Eu vreau doar sa ajut server-ul cu ce pot.
Apropo ... slot am Wink
Contra !
dj Wrote:ducem lipsa de admini si dimineata pana la 12.00!!!
in perioada aceasta pana pe 10 ian nu pot sa fiu dimineata...insa dupa voi reveni la vechiul program iar la 8:00 pc se trezeste si intru pe sv pana pe la 13:00 dupa am facultatea si revin dupa 22:00.
scz de offtopic
contra .. cam rar pe sv...aproape deloc de cand sunt eu admin..si nici inainte de asta nu team prea vazut.
abalala Wrote:contra .. cam rar pe sv...aproape deloc de cand sunt eu admin..si nici inainte de asta nu team prea vazut.
Nu vreau sa fiu nesimtit ... dar eu in fiecare zi intru si joc
Nu este vina mea ca nu ma observi.
abalala Wrote:contra .. cam rar pe sv...aproape deloc de cand sunt eu admin..si nici inainte de asta nu team prea vazut.

nici eu nu prea te-am observat (cel putin de cand am inceput sa mai joc)
l-am mai vaz seara pe server, acum 3-4 zile, o fi in pregatiri cu sarbatorile..a venit mosu... asa joaca bine, nu face probleme ...
treb sa fi zis acolo ca faci pt admin ca nu e omu lamurit despre ce vrei

eu joc cu [anu]D@n de 5 zile si am 40 de ore (plus ca au fost si sarb ) si tu joci de 1 luna si... cu Joe si ai 50 de ore.
concluzie :
stai mai mult pe server
Joe Wrote:
abalala Wrote:contra .. cam rar pe sv...aproape deloc de cand sunt eu admin..si nici inainte de asta nu team prea vazut.
Nu vreau sa fiu nesimtit ... dar eu in fiecare zi intru si joc
Nu este vina mea ca nu ma observi.
dac vrei admin fate cunoscut pe sv. joca cu nick stabil.. o perioada acumuleaza sincer cu joe nu am observat nici un jucator..pe sv .. de la craciun incoace...... imi sustin decizia si anume de la mine ai contra
Pages: 1 2