CS.U-S.RO

Full Version: concurs ***gh0st steam winner*** - usb
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Buna seara...stiu ca nu am numarul de ore care imi trebuie dar la un concurs te inscrii inainte si pe urma vezi daca reusesti.
1.nick-usb (fost zeack)...momentan 229
2.nume- Paduraru Florin Daniel
3.varsta si nivelul de studii la momentul cererii-18 ani
4.liceul-Vasile Lupu Iasi(pedagogic)
5.Orasul si reteaua din care faci parte , ip: Iasi,Clicknet -->ip dinamic
6.adresa de e-mail la care se va trimite steam-ul :zeackninu@yahoo.com
7.jucatori pe sv: dead, anubis
8.jucatori pe forum: dead, anubis (...mentionez ca pe forum baietii nu prea intra)

ms anticipat
usb Wrote:Buna seara...stiu ca nu am numarul de ore care imi trebuie dar la un concurs te inscrii inainte si pe urma vezi daca reusesti.
1.nick-usb (fost zeack)...momentan 229
2.nume- Paduraru Florin Daniel
3.varsta si nivelul de studii la momentul cererii-18 ani
4.liceul-Vasile Lupu Iasi(pedagogic)
5.Orasul si reteaua din care faci parte , ip: Iasi,Clicknet -->ip dinamic
6.adresa de e-mail la care se va trimite steam-ul :zeackninu@yahoo.com
7.jucatori pe sv: dead, anubis
8.jucatori pe forum: dead, anubis (...mentionez ca pe forum baietii nu prea intra)

ms anticipat

- ai timp sa faci pana pe 15 ianuarie si restul de ore, cat despre prietenii tai, sa dea fieacre cate un salut aici.. si esti in regula, abia astept sa-ti dau licentza..
saltare baieti si fete da asa-i nu pre intru pe forum dar ne intalnim la un frag pe sv.....
salut gh0st
sunt dead...actualul meu nick cu care ma vezi pe sv este HD`
vreau sa stiu ce vrei sa faci? Te opresti la steam?, mergi mai departe pentru slot, admin?
Salut
Momentan vreau steam sa nu mai trezesc suspiciuni la nimeni, in ceea ce priveste slot/admin stiu ca sunt peste 45 de sloturi+admine deci o sa imi fie greu sa intru in anumite momente pe sv, caz in care daca o sa fie posibil o sa fac o cerere pentru slot, dar doar dupa ce voi indeplini conditiile pentru el...nu ma grabesc nicaieri vreau sa merg cu pasi mici dar siguri.

O zi placuta si Un An Nou cat mai bun la toti!
1. fa-ti cont steam download =>>> http://gh0st.ro/Steam.msi, de genul usb_us sau cum.vrei.tu_us
2.confirma adresa de email de mai sus....si posteaza steamid.

ai licentza in 2 minute de cand ai postat ... eventual da un buzz la id mess: util_services
trimis la steamid us_usb