CS.U-S.RO

Full Version: Cerere steam
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Dati odata TC
contra
unde joci tu pe server?
cati playeri ai adus pe server?
tu de unde stii de server ? de la cine ?
dj Wrote:unde joci tu pe server?
cati playeri ai adus pe server?
tu de unde stii de server ? de la cine ?
1.jc daca am facut orele alea
2.o sa vedeti ca oamenii care iam adus pe srv eu ma voteaza
3 de la un prieten
pai sa vedem concret !
fa si tu exact ca ceilalti !
sa vad prietenii care te voteaza si sunt si activi pe forum !

Guest

pro
Fake123 Wrote:pro
pe cine vrei sa pacalesti ?

CONTRA :!: :!: :!:
Mircea.Radu Wrote:
Fake123 Wrote:pro
pe cine vrei sa pacalesti ?

CONTRA :!: :!: :!:
ceai ma ca nu sunt eu daca nu ma crezi poti sa rogi pe cineva sati zc pe ce ip e facut contu Fake 123 sa vz ca difera de sTyLe
Ps:1. repede tragi concluzii fara sa ai dovezi
2. sa vz ca nu mint fac urmatoare faza :daca cineva demonstreaza ca pe cele 2 conturi este acelas ip rog eu sa fiu banat permanent pe forum
contra styles

PS1.: Da PRO/CONTRA doar cei cu culorile rosu, verde, roz, si albastru...cei ce detin steam..restu nu conteaza poti sa fii tu cu xyz prieteni ca nu faci nimica...+ ca sunt inscrisi pe forum exact cand ai facut cererea...vrei sa dau un mass sa vezi cati prieteni care nu joaca cs intra si fac cont si imi dau pro, cu ip diferit.

PS2.: sa vedem daca chiar vb cu EXPO...cel ce la adus pe EXPO e adus de mn...imi spui unde invata el..spor la frag
sTyLe Wrote:
Mircea.Radu Wrote:
Fake123 Wrote:pro
pe cine vrei sa pacalesti ?

CONTRA :!: :!: :!:
ceai ma ca nu sunt eu daca nu ma crezi poti sa rogi pe cineva pe ce ip e facut contu sa vz ca difera



CE-AI MA CA NU SUNT EU Smile)=)))))))=)))))
sTyLe Wrote:
Mircea.Radu Wrote:
Fake123 Wrote:pro
pe cine vrei sa pacalesti ?

CONTRA :!: :!: :!:
ceai ma ca nu sunt eu daca nu ma crezi poti sa rogi pe cineva sati zc pe ce ip e facut contu Fake 123 sa vz ca difera de sTyLe
Ps:1. repede tragi concluzii fara sa ai dovezi
2. sa vz ca nu mint fac urmatoare faza :daca cineva demonstreaza ca pe cele 2 conturi este acelas ip rog eu sa fiu banat permanent pe forum
aa apai te cred ..ma scuzi Smile)))))))))
unde vii cu de astea ? :lol:
contu ala e abia facut si primu mesaj e cu 'pro' pt steam ...iti pui prietenii sa faca cont ?Smile)pariu ca acel cont nu va mai da nici un mesaj in afara de ala cu 'pro'
Fake123 Wrote:pro
de ce pro ?
cine esti tu ?
Stati asa ca acuma am vazut pretu la cs pe steam 4 euro ,nam nevoie de nici un steam de la voi puteti da tc.
PS Voi inloc sa faceti curatenie in forumu asta si inloc sa il organizati macar oleaca voi dati steam moca.In loc sa va luati o tema misto de la vbuletin voi luati steam.Si dezordine ca aici nam vazut pe nici o comunitate.Dar vaza cea mai tare e cum vipul are culoare iar modu sa fie ca un user Smile).Si inloc sa faceti un regulament solid voi stati , se face posthunt si offtopic la greu(daca stiti ces alea)

Guest

CONTRA - ai abea 17 ore . din prima ai sarit sa ceri steam . ti-ai facut alt cont si ai dat pro gg .
concluzia : UN MARE CONTRA
zZ^Zz[sbN] Wrote:ce retard ...
CONTRA - ai abea 17 ore . din prima ai sarit sa ceri steam . ti-ai facut alt cont si ai dat pro gg .
concluzia : UN MARE CONTRA
dc mai votezi ca un ....... daca am zs ca nu mai vreau steam ,cu contu uitate mai sus ca am dat o explicatie nu mai repet de o suta de ori pentru tine.
Pages: 1 2