CS.U-S.RO

Full Version: CITESTE ASTA ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2

Guest

bah fratilor ... face`ti ceva cu serveru ...
1 de cand cu "sXe Injected" nu mai intra nimeni pe server ... plus k e virusat (sXe)
2 ati scos si suntelete si alea care iti aratau hp`urile ...
3 harti noi din parti ... voi folositi numa 4 harti .. fy_snow de_dust2 awp_india si de_inferno ...
cam astea`s parerile mele ... pote le luati si voi in cosiderare si face si voi ceva cu server ...
sxe nu e virusat , folosesc kaspersky si avast 4.8
te rog controleaza-te , totul e verficat de oameni mai in varsta ca tine , si mai bine reinstalati-va windows-urile inainte de a vorbi , si puneti-va antivirusi buni !
o zi buna !
asa-i ca iti freca pc-ul sxe-infected? verdict: guilty de cod Smile) back off and suck your mouse wire
azi chiar au fost si 15 pe server .. asa ca nu vad de ce spuneti ca nu intra, sxe nu e virusat ci deschide un proces ascuns pe care kaspersky il detecteaza(la alte antivirusuri nu stiu cum reactioneaza), am scos suntele si statisticile pt. a putea toata lumea sa citeasca chestia aia cand se conecteaza,cum aparea alt hud-message ala disparea
si in loc sa va certati toata ziua aici mai bine ati juca si atat probleme legate de administrarea serverului nu fac din domeniul vostru si sigur nu ve-ti fi voi cei care alegeti
GeGe...10 puncte pt cataWink...

deci shut up & play

Guest

Nu are nici un rost sa va plangeti de sxe injected...doar daca cumva aveti coade si programul asta va dat peste cap Wink si cum zice si catalin nu a plecat lumea de pe sv chiar daca ne uitam bine au intrat mai multi pt k stiu k pe sv asta nu o sa mai fie codati Wink de cand cu sxe au fost chiar 9 vs 8 pe d2 deci e un semn bun...
rezultat = cei care aveau coduri nu mai sunt pe server , si trebuie sa isi reinstaleze windows ca sa poata juca SXE , din aceasta cauza nu mai intra oricine
deja incep f multi sa intre pt ca stiu ca aici nu se joaca cu cod!
apropo sXe-injected e cel mai tare anticheat care exista la ora actuala.... bine ca altii in claseaza in top si voi il criticati....cautati-va bine de coade si de scripturi.

Guest

Deci ... eu mi`am spus parerea mea ... asa k nu mancati *********Smile eu nu joc ..cum ziceti voi .. cu coade ...
joc cs de 5 ani .. am si steam ...
Acolo zice "Discutii Libere" adik fiecare zice ce vrea ... asa fuck off...
si nu mai mancati ********* degeaba ... valabil pt G-o-G-u

Uite azi Ora 9:30 5 iul 2008 serveru e gol ...

Si dak se poate unu dintre admini sa`mi dati pe private un id de mess ... (motivu nu conteaza...)

Guest

Trebuia sa lasati cum era ... dak nu ai sXe injected sa`ti dea kick .. asa .. am inrtat mai inainte si era un codat care dadea prin pereti in voia lui .... admini .. nicaieri ... k martor il am pe danutzZ .. si am si cateva poze ..

Concluzia 1 ati pus degeaba sXe Injected ...
2 player`s intra cativa .. si aia codatzi ...
3 ... aveti admin degeaba ...
nu insulta. eu o sa fac o pauza mica dar revin...mi s-a ars monitorul astazi....vad ori il repar ori imi iau un lcd....pana luni seara nu va pot ajuta pe sv.....dar totusi o sa mai apar asa cate 1 minut ca mai intru de pe la cine mai apuc

Guest

Da nu am insultat .. am cenzurat inca Smile))
Poi si in pauza asta ... e cam naspa ... ne rup codatzi ...
Tu esti Jammin nu ? dak esti el .... .ai vazut doar si o mai fost 3 codatzi inaintea ta .. si 2 dupa ce ai iesit ..
Nu stiu ce sa zik ... oricum ii naspa treaba..
cei care au intrat aveau tag [no-sXe-I] deci nu aveau sxe instalat si e normal sa poata pune codul.
Pages: 1 2