CS.U-S.RO

Full Version: Cerere Steam
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
1.Fugi ex pRaff ( pe gametracker nu ma gasesc :| .. aveam 100 de minute acuma 30 Sad )

2.Tanase George

3.17 (28 August ) - liceu (Garabet Ibraileanu ) a 11 A

4. Iasi :X ClickNet 89.122.134.2

5. <!-- e --><a href="mailto:raff_kid_bank@yahoo.com">raff_kid_bank@yahoo.com</a><!-- e -->

Dj mi-a recomandat sa fac cererea Big Grin
CONTRA, asa ca FUGI!
mai contra ca niciodata
:lol: e bine momentan :lol:
nu te incadrezi in cerinte pt moment..contra...mai joaca Smile
prO
eu i-am cerut sa faca cerere !
ma intereseaza sa zica aici o parere despre EL , doar cei care il cunosc , in rest toate comentariile nu ne sunt de prisos !!!

astept in continuare doar pe cei care-l cunosc pe Fugi , si mai revenim cu comentarii !!!

Guest

pro
zZ^Zz[sbN] Wrote:pro


il cunosti personal ?
de ce i-ai dat pro , dai steam din buzunarul tau ?
nu trebuie sa raspunzi la intrebare !
Contra! Mai aduna ore.
dj Wrote:doar pe cei care-l cunosc pe Fugi
Stiu ca toti admini sunt contra :lol:
pro
il cunosc personal, si a mai jucat pe server, dar cu alte nume.
Big Grin
dj Wrote:eu i-am cerut sa faca cerere !
ma intereseaza sa zica aici o parere despre EL , doar cei care il cunosc , in rest toate comentariile nu ne sunt de prisos !!!

astept in continuare doar pe cei care-l cunosc pe Fugi , si mai revenim cu comentarii !!!



DJ scuze de interventie ,dar totusi sau impus anumite reguli, pai daca e asa, imi aduc si eu prietenii mei si le dau pro!

Hai sa lasam o data nepotismele acasa! si sa ne baza pe reguli, si as propune o regula, daca vrea steam si e din iasi, sa iasa macar o data cu noi sa vedem si noi ce fel de om este!Smile
wakkkK Wrote:
dj Wrote:eu i-am cerut sa faca cerere !
ma intereseaza sa zica aici o parere despre EL , doar cei care il cunosc , in rest toate comentariile nu ne sunt de prisos !!!

astept in continuare doar pe cei care-l cunosc pe Fugi , si mai revenim cu comentarii !!!



DJ scuze de interventie ,dar totusi sau impus anumite reguli, pai daca e asa, imi aduc si eu prietenii mei si le dau pro!

Hai sa lasam o data nepotismele acasa! si sa ne baza pe reguli, si as propune o regula, daca vrea steam si e din iasi, sa iasa macar o data cu noi sa vedem si noi ce fel de om este!Smile

nu e vorba de nepotisme , inseamna ca nu ai inteles faza !!!
trebuie ca cineva din noi sa il cunoasca personal , sa stim ca nu e un spamer , la asta ma refer !
dupa ce sunt 2-3 care il cunosc , apoi intra in vigoare regulile scrise , si putem toti sa ne dam cu parerea daca merita sau nu , in functie de activitatea pe forum si pe server !
Corect ?
esti de acord?
CONTRA

azi ti-ai facut contul pe forum
FUGI Sat Dec 24, 2011 12:44 pm 3 posturi

noi ce sa intelegem.. ca abia ai auzit de forum daca joci de mai mult timp?
Pages: 1 2