CS.U-S.RO

Full Version: Admin incompetent
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
- Habar nu am nick-ul adminului, ar trebui sa stie el daca vede reclamatia
- DrIvEr
- Destroy Ban, cum imi dovedeste mie ca am avut wall daca nu a facut poza macar ?
- nu sunt dovezi ca mi-a iesit afara din cs (l-a rezolvat), am primit banuiesc ca pentru wall
- vreau doar sa ii atrag atentia, data viitoare sa nu faca pe desteptul si cu alti playeri
Daca ai primit "destroy" ti se face automat o poza (sau doua, nu stiu exact). Cauta poza/pozele in folder-ul "cstrike" (daca nu ai sters deja CS-ul).
Dupa destroy tin cs-ul doar de ochi, sa ma uit la el, am reinstalat cs-ul nu mai am poze oricum ... vroiam doar sa atrag atentia adminului ca nu tot ce zboara are coduri Wink
In fine nu mai conteaza, oricum am ip dinamic, ma gandeam ca se simte adminul in cauza ...
puteti sterge sau da off topic
Mafia Wrote:Dupa destroy tin cs-ul doar de ochi, sa ma uit la el, am reinstalat cs-ul nu mai am poze oricum ... vroiam doar sa atrag atentia adminului ca nu tot ce zboara are coduri Wink
In fine nu mai conteaza, oricum am ip dinamic, ma gandeam ca se simte adminul in cauza ...
puteti sterge sau da off topic

bine ca stii cu ce se mananca destroy-ul, dupa mine as zice ca nu e prima oara cand primesti, deci probabilitatea sa fi avut cod e si mai mare, avand in vedere ca nu ai nici o poza postata.
Mafia Wrote:Dupa destroy tin cs-ul doar de ochi, sa ma uit la el, am reinstalat cs-ul nu mai am poze oricum ... vroiam doar sa atrag atentia adminului ca nu tot ce zboara are coduri Wink
In fine nu mai conteaza, oricum am ip dinamic, ma gandeam ca se simte adminul in cauza ...
puteti sterge sau da off topic


daca injuri in mod repetat , ca la usa cortului , atunci primesti cadou destroy
oricum in prealabil se spune sa nu injuri , ti se da gag , etc !
stiu despre ce este vb...adminul care ti-a sat destroy este sss____;amandoi ne-am uitat pe tine si am primi reclamatii la adresa ta de la 2 playeri...nu te uiti prin pereti la stele banuiesc...si dc esti asa sigur k pt wall??? evident stii despre ce este vb...dak nu era mai rapid in degete sss aveai destroy de la mine...mergeai cu fata la pereti si ieseai cu tinta pe om direct...pozele le aveai cu siguranta in cs...dar mi se pare normal sa nu le postezi atata timp kt te simti cu musca pe caciula...in locul tau m-as gandi de doua ori inainte sa faci o reclamatie care oricum nu e dupa model...
hm dupa ce ca umbli cu parole, mai jignesti si adminii pe forum, ii faci incompetenti. Ai ban pe forum!
Deci sa inteleg ca cei din Targu Mures nu sunt bineveniti aici, defapt si eu daca intru cu alt nume imi iau destroy. Saptamana trecuta destroy direct la hsav ca a apasat F3 in loc de 4 cand si-a cumparat arma si avea bind pe toate F-urile ca a intrat pe nu stiu ce server, acuma Mafia care e admin de ani buni pe un server de gungame. Daca era asa evident de ce nu ati facut un demo de 10 secunde? Sau daca avea wall trebuie sa faceti poze sau sunteti cumva admini full si aveti experienta mare incat va permiteti sa dati destroy direct? Banat si pe forum ca a zis ca admin incompetent , a zis doar un adevar , poti lasa banul playa ca oricum nu cred ca iti mai intra aici.


ps: Nu zic ca nu exista codati in mures , ca oriunde exista, dar majoritatea care intra din mures ii cunosc personal , daca prind pe careva cu cod atunci eu personal il banez cum l-am banat pe varumeo acuma cativa ani.
atunci hai sa facem o listA cu cei adusi de fiecare si is de incredere !
si bagam mana in foc pentru ei !
Eu nu pot baga mana in foc pentru nimeni ca nu stau langa ei cand joaca, dar se dau destroyuri aiurea din comoditate , ca e greu sa faci 3 poze sau un demo de un minut. Refuz sa cred ca mafia care e admin pe gungame a intrat pe u-s si se uita prin pereti ca un pustan de 10 ani.. cel mai probabil avea sunet si hsav a jucat de la mine de n ori si inainte cu o zi sa ia destroy am fost la el si nu avea urma de cod in calculator , dupa ce a luat destroy mi-a trimis toate pozele si nimic.
Zuzu Wrote:Eu nu pot baga mana in foc pentru nimeni ca nu stau langa ei cand joaca, dar se dau destroyuri aiurea din comoditate , ca e greu sa faci 3 poze sau un demo de un minut. Refuz sa cred ca mafia care e admin pe gungame a intrat pe u-s si se uita prin pereti ca un pustan de 10 ani.. cel mai probabil avea sunet si hsav a jucat de la mine de n ori si inainte cu o zi sa ia destroy am fost la el si nu avea urma de cod in calculator , dupa ce a luat destroy mi-a trimis toate pozele si nimic.




Subscriu prima parte a lui zuzu, faceti demo de 2 -3 secunde maxim o runda ! ca nu e greu !Smile
Zuzu Wrote:Eu nu pot baga mana in foc pentru nimeni ca nu stau langa ei cand joaca, dar se dau destroyuri aiurea din comoditate , ca e greu sa faci 3 poze sau un demo de un minut. Refuz sa cred ca mafia care e admin pe gungame a intrat pe u-s si se uita prin pereti ca un pustan de 10 ani.. cel mai probabil avea sunet si hsav a jucat de la mine de n ori si inainte cu o zi sa ia destroy am fost la el si nu avea urma de cod in calculator , dupa ce a luat destroy mi-a trimis toate pozele si nimic.
zuzu, nu stiu cine e mafia, dar astia micii zic ca cica chiar avea si bla bla! Eu am luato ca atare si ca e codat, si am zis ca nu merita sa mai faca galagie si pe forum. Stii f bine ca faza cu comoditatea sunt de acord, ca erai ieri pe server cand a dat smantanosul un destroy si m-am luat de el ca se crede pro si nu sta spectator. Asadar, asta e, cat timp se da ban si destroy degeaba serverul nu va merge inainte, si vor ramane doar butii la joc.
orice admin care da ban nefondat, fara dovezi ar admin scos ban pe forum.u-s.ro si cs.u-s.ro, nu ma intereseaza ca numele lui e playa, danutzz, zuzu, ...e foarte simplu , respectati regula asta sau out, si nu vreau sa aud dupa, sa vezi ca eu nu am mai citit forumul de mult.. etc nu am stiu,, am dat la viteza ca daca nu iesea.. etc... vreau demo+poze, indiferent daca e evidenbt sau nu, in modul acesta orice plangere poate fi solutionata,.. a si nu bag mana in foc pt mafia, dar imi e foarte greu sa cred ca unul de talia lui se preteaza la coduri... efectiv refuz sa cred....
Chiar te rog frumos marian sa introduci aceasta regula la reguli obligatorii pe server pentru toti adminii, adica fa-o oficiala si nu o lasa aruncata aici doar intr-un simplu post. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :evil: :evil: :evil:
Mafia Wrote:- Habar nu am nick-ul adminului, ar trebui sa stie el daca vede reclamatia
- DrIvEr
- Destroy Ban, cum imi dovedeste mie ca am avut wall daca nu a facut poza macar ?
- nu sunt dovezi ca mi-a iesit afara din cs (l-a rezolvat), am primit banuiesc ca pentru wall
- vreau doar sa ii atrag atentia, data viitoare sa nu faca pe desteptul si cu alti playeri

NU CRED CA A LUAT BAN PE ACEST SERVER !
NU CRED CA CINEVA DINTRE ADMINI ISI PERMITE SA DEA BAN NEFONDAT !
Domnul cu reclamatia este un tip care intra pe un server doar ca sa injure si sa primeasca ban !

ne intereseaza DOVEZILE !
DOVADA = ESTE MAMA DREPTATII !!!
Pages: 1 2