CS.U-S.RO

Full Version: TuTuN admin mare
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Buna ziua , am admin mic si as dori sa avanzez la admin mare ... daca se poate daca nu am sa mai astept .

multumesc . Have a beautifull day !
astept avansarea asta de 3 saptamani , mai prind cateodata cand sunt numai eu si admin mare nic si sunt codati ce pot sa la fac ?? kick kick kick slay slay
slay oare cat ? intru pe messenger si nimeni nu e online
mai stai flexat .. eu numa dupa vreo 2 ani de adminat am primit admin mare .. si tu esti admin de vreo 2 luni si deja iti trebe admin mare .... sunt altii care joaca de ani buni pe serverul asta si au un amarat de slot ... la toti va trebe admin mare .. .. uite iti spun eu cum se intampla : in curand intra playa sau dj pe forum .. probabil o sa iti inchida topicu si o sa iti zica ca se va discuta cererea ta la urmatoarea conferinta .. la urmatoarea conferinta din peste 20 de admini de pe server o sa fie in jur de 7-8 .. si o sa se dea la vot cererea ta ... daca esti baiat gigel vb cu cativa admini care o sa fie la conferinta ..le promiti o bere .. numa sa voteze afirmativ... si surpriza o sa fi admin mare .... si peste o luna o sa ceri admin full tot cu aceasi metoda ..si peste o luna poti cere si acces in banlist si administrator pe forum ... credema ca merge .. asa o primit mai multi admin pe serverul asta Wink ... singurul server din Romania in care cererile pt admini se aleg in urma votului ( si nu in urma a altor criterii cum ar fi timpul de cand joaca , modul cum se comporta pe server etc).. un vot in care votul ownerului e egal cu votul unui admin mic Wink.. deci daca se supune la vot o cerere pt admin ..degeaba dj sau mihai nu il vreau admin daca adminii mici il voteaza .. cool asai? sa fi iubit Smile
mersi zuzu , eu doar am cerut daca se poate da , daca nu ata ete , dar sa intre cate un admin mare mai des asta cer , no offence
TuTuNeL Wrote:mersi zuzu , eu doar am cerut daca se poate da , daca nu ata ete , dar sa intre cate un admin mare mai des asta cer , no offence


eu am dat doar un exemplu ... nu neaparat ca am ceva cu tine .. pentru ca credema ca tot una e pentru mine ca esti admin mic sau admin full ... doar am vrut sa scot in evidenta unele amanunte interesante despre cum se poate obtine admin pe serveru asta
si eu ti-am multumit pentru sfaturi Smile
eu nu ma bag , am votat doar pe criteriul = ore petrecute pe server , corectitudine , disciplina !
dj Wrote:eu nu ma bag , am votat doar pe criteriul = ore petrecute pe server , corectitudine , disciplina !

eu stiu dj ce zici .. dar nu toti fac asa ... unii voteaza ca e prieten cu x , y ... sau voteaza asa cum au ei chef .. de exemplu la ultima conferinta sa dat vot pe admin la playerul disconect si jumate de admini nici no auzit de el .. .. si totusi o avut 4 voturi pt da ... ii mai trebuiau 2 si era admin Big Grin