CS.U-S.RO

Full Version: Stickere cs.u-s.ro
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
As dori sa facem niste stickere cu un logo dragut, si am sa apelez la imaginatia voastra pentru un logo !


Cine o sa faca cel mai tare logo am sa-l premiez!




Premiul 1 : o invitatie la bere +15 stickere
Premiul 2 : 10 stickere
Premiul 3 : 5 stickere

Am atasat o poza pentru o idee a dimensiunilor
care poate fi premiu cel mare ?Big Grin
un apartament in bucuresti
o nuca..si un sac de cartofi
First post updated :mrgreen:
facusem si eu unu odata, si il postasem aici,era adaptat pt A4 sa faceti 3-4 copii sa nu bateti in 30 de bani ca nu va raman sa cumparati o tigara, si apoi il taiati cu cuterul si aveti destule. Uite il mai pun odata, numai ca trebuie modificat mesajul de pe el ca acum merge si steamul!

http://i59.photobucket.com/albums/g300/y...SU-SRO.jpg

V-am pus link pt ca ma freak mesajul asta: Your images may only be up to 510 pixels high.
playa Wrote:facusem si eu unu odata, si il postasem aici,era adaptat pt A4 sa faceti 3-4 copii sa nu bateti in 30 de bani ca nu va raman sa cumparati o tigara, si apoi il taiati cu cuterul si aveti destule. Uite il mai pun odata, numai ca trebuie modificat mesajul de pe el ca acum merge si steamul!

http://i59.photobucket.com/albums/g300/y...SU-SRO.jpg

V-am pus link pt ca ma freak mesajul asta: Your images may only be up to 510 pixels high.
binenteles se adauga si forumul si banlistul si mesaj ca primeste lumea slot si admin, si eventual ip-ul daca nu se mai schimba, si gata stickerul, nu cred ca trebuie cu tot felul de manarii pe el, doar tras la pim de fiecare cate 5 pagini taiat si iti ies 80 de stickere cu mai putin de 50 de bani! (nici 2 pastile orbit)
si ca sa fie si al 3-lea post consecutiv, nu trebuie nimeni sa stea sa le imparta, te duci le lasi pe un pervaz la o intrare in liceu, sau la o intrare intr-o facultate sau camin, si gata! Poti sa le lasi si pe copou undeva, dar na! Va zic eu ca daca faceti asa ceva, o sa trebuiasca sa deschidem al 2-lea server!
si al 4-lea post consecutiv: poti sa le lasi si la caminu de batrani :lol: :lol: :lol: