CS.U-S.RO

Full Version: unban KK-105B
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
nu se mai poate
e deja a 3.a oara in care iau ban aiurea
si de aceasta data,ca si pana acum, am luat ban din senin>> fara poze , fara sa fiu criticat de nimeni . pur si simplu mi s.a dat peste nas cu mesajul "you have been baned"
faceti oameni buni poze daca tot ma suspectati
joc cs din placere, fara cfg-uri , fara coduri ,fara mai nush ce mama naibii
de luni bune joc numai pe serverul vostru pentru ca pur si simplu imi place

am o problema la tastatura si nu.mi merge butonul pt consola + alte cateva taste pentru ca am varsat apa pe ea si nu ma pot uita de la cine am luat BAN-ul
cred ca de la JUNKYard
joc si sub numele de <<-neXT->> , KenT ,DiscO FloreNce
joc intre 3-7 ore pe zi pe acest server
va rog sa binevoiti a.mi rezolva problema
cu respect

aa si era sa uit , am primit si DESTROY , ca sa pierd timpu aiurea instalandu.mi cs cand nu am folosit nici un cod in viata mea
Astept cu nerabdare sa joc juca din nou cs alaturi de voi



si cum nu prea ma pot opri din a cuvanta, trebuie sa ma descarc
m.am saturat sa tot bat pe la usi inchise pentru a.mi cere dreptul la joc, asta in cazul in care nu am incalcat nici un regulament. e putin cam frustrant
vreau doar sa se respecte ce trebuie respectat
daca ma banuia unul din admini pentru ceva anume, trebuia sa faca ce are de facut in ordinea si in felul in care scrie acolo , acolo in regulamentele voastre.
sta spectator, i se pare lui ca unul din player da 1 -2 headuri, in cazul meu trageam la noroc pe snow prin pereti, si gata ne trezim cu ban .
chiar mi.ati stricat ziua

si daca tot pierd timpul pe forumul vostru, il pierd pentru ca mi.am facut prieteni pe server si doresc sa pot juca alaturi de ei, nu pentru ca am asazisele "coduri". daca as fi jucat cu cod,scuzati.mi expresia "m.ar fi durut in .."dak as fi jucat pe sv vostru sau pe altul. dar cum m.am 'atasat'sa zicem asa de acest sv...
Nu o sa dau multe replay-uri ..defapt asta o sa fie singuru pe topicu asta mai mult ca sigur
Azi am dat 2 ban-uri(implicit destroy)unu avea wall si unu aim.
Tu esti ala cu aim mai mult ca sigur...ca il scoteai si il activai...
Banul ramane
O zi faina
Ps:nu asa se face o cerere de unban..dar asta conteaza mai putin in cazul asta
salut mircea.

cod nu am avut
te rog frumos nu ma mai acuza pentru ceva ce nu am facut
vreau si eu pozele te rog , ca sa vad si eu si tu, si restul adminilor pentru ce am luat ban

deci nu se poate asa ceva.
am jucat cs pt 10 min ,fara sunet, doar cu muzica in casti si ma trezesc cu ban
deci chiar vreau sa vad pt ce am luat ban
te rog frumos
am avut aim ? nu mai pronunta cuvantu ala te rog frumos , imi creste tensiunea.
nu suport sa fiu acuzat pe nedrept
APROPO numele meu era KK-105B
nu aveam nume kilometric
DiscO FloRenNcE Wrote:salut mircea.

cod nu am avut
te rog frumos nu ma mai acuza pentru ceva ce nu am facut
vreau si eu pozele te rog , ca sa vad si eu si tu, si restul adminilor pentru ce am luat ban

deci nu se poate asa ceva.
am jucat cs pt 10 min ,fara sunet, doar cu muzica in casti si ma trezesc cu ban
deci chiar vreau sa vad pt ce am luat ban
te rog frumos
am avut aim ? nu mai pronunta cuvantu ala te rog frumos , imi creste tensiunea.
nu suport sa fiu acuzat pe nedrept
mai trage un ochi in consola sa te asiguri ca eu ti-am dat destroy(ca am stat mai mult in cs azi ca am avut si un proiect de facut si am lasat cs-ul in bara si poate de acolo ai dedus tu ca ti-am dat destroy, si nu ti-a dat altu)...si daca am fost eu ala ..da, aveai cod ...dupa cum am zis ..am dat 2 destroy-uri..unu avea aim si altu wall...si aveai poze de la destroy...
pai asta e chestia ca nu am avut cum sa ma fi uitat in consola
nu.mi merg cateva taste
acum am instalat iar cs
poze nu mi.a facut nimeni
mi.a aparut direct msg "you have been perm banned"
As solicita lui marian sa impuna, pe langa alte reguli mai putin importante, sa se inregistreze fiecare ban dat, sau macar sa aveti o dovada.

Parerea mea: UNBAN, motivul: lipsa dovezi! Nu pot avea incredere chiar in oricine, nu e cu rautate, ci cu sinceritate.

Ar trebui daca tot.. s-a pus ceva in miscare la categoria admini, sa faca fiecare topicul sau, unde sa posteze banurile.. mai deochiate, mai putin evidente, pentru astfel de situatii cu demo print screen consola blind, neprezentare poze. Doar cele in care e chiar evident sa se baneze direct. Nimeni nu e "perfect" si desigur, ca atare poate gresi. O mica dovada, ar inlatura orice suspiciune. Deci revin la ideea de baza... unban pentru acest jucator din lipsa dovezilor si sper sa se ia in calcul ce am tastat.
Anarchy Wrote:As solicita lui marian sa impuna, pe langa alte reguli mai putin importante, sa se inregistreze fiecare ban dat, sau macar sa aveti o dovada.

Parerea mea: UNBAN, motivul: lipsa dovezi! Nu pot avea incredere chiar in oricine, nu e cu rautate, ci cu sinceritate.

Ar trebui daca tot.. s-a pus ceva in miscare la categoria admini, sa faca fiecare topicul sau, unde sa posteze banurile.. mai deochiate, mai putin evidente, pentru astfel de situatii cu demo print screen consola blind, neprezentare poze. Doar cele in care e chiar evident sa se baneze direct. Nimeni nu e "perfect" si desigur, ca atare poate gresi. O mica dovada, ar inlatura orice suspiciune. Deci revin la ideea de baza... unban pentru acest jucator din lipsa dovezilor si sper sa se ia in calcul ce am tastat.
Daca banul a fost dat de mine vreau sa ramana ca l-am dat cu motiv ..ca nu ma trezesc niciodata sa dau ban-uri aiurea ca sa dovedesc ceva(cand dau ban il dau doar pentru cod si sunt 100% sigur cand il dau..si nu dau pe alte porcarii)...
si pana la urma cred ca de la mine a luat el ban mai mult ca sigur..ca nu era alt admin dimineata..decat dj...si blaq din cate am observat eu dimineata..si mai era un admin cu numele darkone sau ceva de genu..deci nici un unban
DiscO FloRenNcE Wrote:pai asta e chestia ca nu am avut cum sa ma fi uitat in consola
nu.mi merg cateva taste
acum am instalat iar cs
poze nu mi.a facut nimeni
mi.a aparut direct msg "you have been perm banned"

Daca ai primit destroy, acea aplicatie iti face automat 2,3 poze in momentul banului. Ar trebui sa le gasesti in cstrike. Cu toate ca nu le gasesti, din nou sunt pentru unban, poate nu ai fost atent si nervos ca ai luat destroy pe nedrept. Oricum daca nu ai fost curat vei fi prins mai devreme sau mai tarziu, de data asta cu dovezi sa speram. Dovezi cat mai clare, pentru a evita astfel de cazuri. Dovezi care sa vorbeasca de la sine. Sa nu puna la indoiala "cunostintele in domeniul jocului/cheaturi" ale adminilor.


Bine, o fi unban, insa eu ca de fiecare data vin sa-mi spun parerea. Si din nou ar fi "civilizat" sa aveti dovezi clare, de acum inainte. E doar un sfat. Desigur daca eram la conducere asta va ceream.. pe langa altele cerute acum recent.
nu am stiut de poze.....
dak stiam le salvam si le postam aici
am reistalat cs.ul pt ca am primit destroy...
Tin sa te dezamagesc Disco Florence , eram pe server atunci . Am stat pe tine in jur de 10 minute . AIM CLAR ! Fara alte smecherii , pur si simplu. Junky ti`a dat ban , eu ti`am dat destroy ! tin minte bine . Multi playeri de pe server m`au pus sa ma uit pe tine . Ca o ultima concluzie pot spune ca ban`ul ar trebui sa ramana.
am pozele !!! au ramas spre norocul meu
un id de mes ? le trimit pe toate
nush cum sa le postez aici
Anarchy Wrote:
DiscO FloRenNcE Wrote:pai asta e chestia ca nu am avut cum sa ma fi uitat in consola
nu.mi merg cateva taste
acum am instalat iar cs
poze nu mi.a facut nimeni
mi.a aparut direct msg "you have been perm banned"

Daca ai primit destroy, acea aplicatie iti face automat 2,3 poze in momentul banului. Ar trebui sa le gasesti in cstrike. Cu toate ca nu le gasesti, din nou sunt pentru unban, poate nu ai fost atent si nervos ca ai luat destroy pe nedrept. Oricum daca nu ai fost curat vei fi prins mai devreme sau mai tarziu, de data asta cu dovezi sa speram. Dovezi cat mai clare, pentru a evita astfel de cazuri. Dovezi care sa vorbeasca de la sine. Sa nu puna la indoiala "cunostintele in domeniul jocului/cheaturi" ale adminilor.


Bine, o fi unban, insa eu ca de fiecare data vin sa-mi spun parerea. Si din nou ar fi "civilizat" sa aveti dovezi clare, de acum inainte. E doar un sfat. Desigur daca eram la conducere asta va ceream.. pe langa altele cerute acum recent.
ok am inteles ce ai vrut sa faci aici : Sa nu puna la indoiala "cunostintele in domeniul jocului/cheaturi" ale adminilor...cu ghilimelele alea..da.. esti GENIAL!...cand unu urmareste playerii prin pereti ai nevoie de dovezi ?sau cand altul intr-o runda face 4-5 playeri numai prin hs ...aici cand zic hs zic asa unul dupa altu cu 5-6 gloante care zboara dintr-o parte in alta a harti..ai nevoie de alte dovezi ?bine de stiut
data viitoare cand mai vad jucatori cu speed aim wall, tot tacamu iti fac raport special cu print-uri cu semnatura cu martori ca sa fie ok..
inteleg ca iti dai cu parerea(e normal) desi nu ai fost de fata ..dar pana sa zici tu asa din senin UNBAN fara sa stii ce si cum mai e cale lunga
si cam atat ca mi-a trecut chefu
AM POZELE ! cui le trimit
sa vedeti ce AIM CLAR AM ,mai dragi admini
in cazul asta daca mai e cineva "martor" e ok.Oricum, in cazul in care nu ar fi fost un martor, acum trebuia sa fie o dovada. Pe care sa o prezinti.. sa o faci publica, prin care sa-ti justifici actiunea. (Doar unde nu e evident si e vorba de demo)

Sa vedem pozele. PS. aimul nu iese un poza. Dar vreau sa le vad doar. CLICK AICI pentru a urca pozele! Astept.
imi da eroare cand apas unde ai zis tu sa dau click
da id tau pe privat si ti le trimit pe toate
Pages: 1 2 3