CS.U-S.RO

Full Version: Cerere admin : Simplu :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
nume: Cojocaru
prenume: Petru
varsta : 17
nick: Simplu :)
timp de cand joc pe server : 2-3 ani
timp de cand joc CS: cam de 4-5 ani
sustinut de : cei care dau pro
YM: <!-- e --><a href="mailto:cojocaru.petrubd@yahoo.com">cojocaru.petrubd@yahoo.com</a><!-- e -->
ip: 86.127.238.6 - static
oras: Barlad
steam id : pizza_boy21

Vreau admin pentru ca sunt dati cand intru pe server si nu e nici un admin on, iar codatii isi fac de cap si cei ca mine privesc neputinciosi. :|

//full stop
joci mult pe server , in ultimu timp nu am avut probleme cu tine : :arrow: pro
a big PRO[size=50]from meBig Grin[/size]
pro
pro, pentru petrica !
PRO!
nu am avut niciodata probleme cu el. pro
sa zicem pro
Joci mult, ne cunoastem de mult timp, esti prezent pe forum..... dar nu stii regulile de admin si daca le vei invata nu le vei folosi niciodata.
Tu nu stii sa recunosti un no-recoil 50%, sau un silent setat la burta de exemplu, tu trebuie sa simti codatii, cum fac majoritatea adminilor.
Meriti admin mai mult ca majoritate din admini, esti cuminte la locul tau, joci binisor esti prezent cum am mai spus dar:
nu esti facut pt admin. Tu nu meriti sa-ti strici jocul corect care il faci si care l-ai facut pana acum cu "calitatea de admin".
marian Wrote:Joci mult, ne cunoastem de mult timp, esti prezent pe forum..... dar nu stii regulile de admin si daca le vei invata nu le vei folosi niciodata.
Tu nu stii sa recunosti un no-recoil 50%, sau un silent setat la burta de exemplu, tu trebuie sa simti codatii, cum fac majoritatea adminilor.
Meriti admin mai mult ca majoritate din admini, esti cuminte la locul tau, joci binisor esti prezent cum am mai spus dar:
nu esti facut pt admin. Tu nu meriti sa-ti strici jocul corect care il faci si care l-ai facut pana acum cu "calitatea de admin".


Marian , promit sa-l invat eu , sa-l educ ceea ce inseamna responsabilitatea de "admin" , e un baiat cuminte, merita admin :mrgreen: .


Oricum decizia iti apartine. Smile
Pro ! Merita intr`adevar . Il stiu de mult , cu maniere , cu toate boalili :lol: . glumesc . este ok deci PRO de la fanu tau :oops: :lol:
pro joaca foarte des pe sv si nu deranjeaza cu nimic pe nimeni
wakkkK Wrote:
marian Wrote:Joci mult, ne cunoastem de mult timp, esti prezent pe forum..... dar nu stii regulile de admin si daca le vei invata nu le vei folosi niciodata.
Tu nu stii sa recunosti un no-recoil 50%, sau un silent setat la burta de exemplu, tu trebuie sa simti codatii, cum fac majoritatea adminilor.
Meriti admin mai mult ca majoritate din admini, esti cuminte la locul tau, joci binisor esti prezent cum am mai spus dar:
nu esti facut pt admin. Tu nu meriti sa-ti strici jocul corect care il faci si care l-ai facut pana acum cu "calitatea de admin".


Marian , promit sa-l invat eu , sa-l educ ceea ce inseamna responsabilitatea de "admin" , e un baiat cuminte, merita admin :mrgreen: .


Oricum decizia iti apartine. Smile
Nu-l stiu cum admineaza, daca e cum zice marian, o sa fie.. de proba, sper sa se descurce, daca ia admin, lasati-l pe el cand e, sau aratati exemple de cheat.
i-as da admin mic , sa il foloseasca cand nu sunt alti admini mai experimentati !
uneori il vad singur pe server !
PRO
Pro tinere .... pentru orice informatii iti stau la dispozitie !!! Toti trebuie sa invete,important e sa vrei, si inca sunt admini care nu stiu ce e ala norecoil ...din pacate
Pages: 1 2