CS.U-S.RO

Full Version: unban water
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
- adminul de la care ai primit ban:zuzu
- reason:aim-
- dovezi [copy-paste consola] : AMXBANS] You are Banned from this server by admin zuzu
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : water
[AMXBANS] Reason : ' aim '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 22251193 '
[AMXBANS] Your IP : ' 93.113.189.193 '
- concluzia:va rog sa rezolvati ..
L-ai prins si tu zuzu ? Sper sa postezi dovada oricum eu am incredere in tine mai multa decat in mov
Nu te-ai mai saturat sa joci cu aim ? Chiar nu te-ai maturizat deloc ?

Edit 1 : Rusine sa iti fie, te prostesti pe tine insuti ! Candva, unii ti-au mai dat o sansa, dar se pare ca cei ca tine nu o merita . App, cati ani ai ? Nu imi trimite pm-uri, daca ai ceva de zis, zi aici, de fata cu toata lumea ! ! !
Dark astepta dovada lu zuzu, dupa care ai cuvantul sa critici :mrgreen:
Exista demo, l-am urmarit atent de cel putin 10 ori. cod, aim silent+wall, oricum esti bun, a trebuit sa fim atenti la urmarirea demo-ului.
Am sperat sa-ti stregi contul de pe forum, sa uiti de u-s.ro, dar se pare ca nici macar atat curaj nu ai. Pacat, noi ne-am considerat pentru o perioada prietenii tai. Tu insa doar ai terfelit cuvantele "amicitie", "prietenie", "camaraderie", si NU PENTRU PRIMA DATA, avand precedent.
Ce cred eu? Vei avea un viitor stralucit si vei ajunge avocat de renume sau deputat, ministru ceva, fiiNd demn de faptele tale - de hotie, fiind demn de a putea deveni parte integranta a conducerii. Te felicit, pentru viitorul tau prosper, si pentru noptile linistite pe acre o sa le ai.

UITE DACA ASTA AR FI INSEMNAT CEVA PENTRU TINE NU PUTEAI FACE ASHA CEVA.

SIMBOLUL COMUNITATII CS.U-S.RO ESTE "PENES CURCANUL" si zice asha:

- cs.u-s.ro este campul de lupta unde timpul se opreste pentru a atinge infinitul.
- dezlantuirea armelor inamice, nu va mai conta pentru tine, ... numai TU si echipa ta contezi in aceasta batalie.
- "Gloanţe zburau haotic peste tot, dar teama lui se transformase în luciditate. Niciodată nu fusese mai treaz ca atunci. A fost decorat pentru fapte de vitejie ieşite din comun. Şi totuşi senzaţia asta era nouă pentru el."
- aici vei gasi de fiecare data pe cei care iubesc counter strike.
"camaraderie" si ce zice sub SIMBOLUL COMUNITATII CS.U-S.RO ESTE "PENES CURCANUL" :oops: imi aduce aminte de codului legionarului, de dragostea pentru Legiune. 8) Frumos "vorbit" Marian.
Deci pana la urma urmei tot avea ceva baitasu . :lol: Ce ti`a fi romanu` sa`ti fie .. mOv Smile parca erai mare increzut si comentai la admini , acum ce faci ? o cotesti intre aim si wall ? Hai sa fim seriosi.. halal jucatori ! :lol: :lol:
BAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAH


All day all night,what the fuck?!



Bine zicea LoL" a jucat cu ,cod o va face si a 2 a oara !"

Sincer te banuiam ,dar oricum felicitari zuzule!
Experienta vorbeste ...e simplu, cineva care joaca cu cod este definita ca o persoana care incearca sa compenseze ceva ...ceva ce nu va putea face sau fi vreodata in cazul asta daca ai jucat cu cod nu poti sa devii jucator decat tot cu cod...

e simplu un codat tot codat ramane asta e parerea mea deocamdata demonstrata ...
dar un codename? :lol: poate fi un 2eme REP :oops: ? :lol:
spartan! :|