CS.U-S.RO

Full Version: reclamatie adminului inerGrave
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Continut:
- numele adminului:inerGrave
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment:Z0r-K1d
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine:mia dat gag si din greseala am schimbat numele si am ban 1 day !!! la motiv mia pus faza cu gagul si un player a injurat pe servar si ia dat ban permanent urmat de DESTROY eu cred ca nu asa se procedeaza umpic mai calm va rog
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa:---
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat:doar sa fie atentionat sau in cel mai mare caz sa fie retrogradat!!!

sper sa ma fac inteles APP scoteti si mie banul va rog!!
z0r iti inteleg .. reclamatia dar fara dovezi nu faci nimic/nu rezolvi nimic.

Poate trece inerGrave pe aici .. sa spuna ceva .. daca nu cred ca se va da TC..

HF!
nu cred k ti-a dat el aiurea .....si cu injuratu pe sv v-ati cam invatat...
team rugat sa termini cu comentariile si nu ai vrut ...tiam dat gag de 2 ori ..o data inainte si ti l-am scos ..si a 2 a oara, ti-ai schimbat numele ceea ce nu este voie. Eu asa stiu regulamentul .

Iar lui tipul ala caruia i-am dat destroy a fost pentru ca m-a injurat personal pe mine, dupa ce iam scos gag, plus niste amenintari. Eu asa am stiut sa raspund ...

Banul este de 1 zi si consider ca este perfect motivat, pentru ca tu nu te mai opreai din comentarii, gag , tiai schimbat numele deci ai sfidat si autoritatea adminului dupa ce te-am rugat frumos "te rog sa iti vezi de joaca plz" si tu nu nu nu si nu, ma asteptam la plangere pe forum ca doar atat va duce capu'.

Salutari Wink

P.S. nah poftim copii de 15 ani ..amu explicatii de ce a patit trb asta ca el tot asa o sa faca ....
iar in "top" Inner? bine asa, "mai taie din ele dă-le drecu`" :!:
Anarchy Wrote:iar in "top" Inner? bine asa, "mai taie din ele dă-le drecu`" :!:

inainte sa comentezi mai bine verifica sectiunea admins only. Am scris acolo clar ce trebuie facut. A primit ban pentru 1 zi si trebuia permanent.
Bun venit pe forum k1dzor. Nu-mi placi! Pa

PS: am un sentiment ca e un admin undercover care are chef de panarama! Nu tot k1dzor parca juca cu aim si era admin? Mie imi miroase a pute. Smile
Catalin Wrote:
Anarchy Wrote:iar in "top" Inner? bine asa, "mai taie din ele dă-le drecu`" :!:

inainte sa comentezi mai bine verifica sectiunea admins only. Am scris acolo clar ce trebuie facut. A primit ban pentru 1 zi si trebuia permanent.
Asta nu e problema mea. Eu am spus-o in sensul ca e un admin activ atunci cand intra. Ca nu a procedat bine, ca trebuia permanent, nu ma vizeaza pe mine.
din pacate nu am acces la ban permanent pentru ca nu mi s-a aprobat cererea de marire Sad si am dat si eu cat pot asta e
voiam sa adaug si asta da credeam ca ai acces. 8) spune-i sa iti dea.. toate afara de a.. doar esti om de baza.