CS.U-S.RO

Full Version: Admini de guma!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Poate veni un admin competent sa schimbe harta?Ca se macelaresc 6 la 6 pe snow Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: . Sm!ley nu stie ce e aia competenta daramite sa mai schimbe o harta, el crede ca daca are admin totu e foarte bine si frumos , imi pare rau sa-ti zic prietene dar esti jalnic!. Nu ti-am cerut decat sa schimbi harta nu sa ma iei cu pretentiile tale si ca-ti lipseste berea si tigarile asa ca ppapapapa'

ps: considerati ce vreti,dar degeaba nu se va lua nicio masura, ca e protejatu paciiSmile


hf si numai bine!
:| de asta am plecat eu, nu pot "lucra" cu el, e ca si cum "as lucra" singur. Eee, lasa, sanatosi sa fim, nervii trec. :lol:
Si se mai intreaba de ce ii injura si isi bat joc de ei , hai treziti-va putin la realitate!


Codename a fost alungat ca un caine de voi astia.... TREZITI-VA PUTIN MAI MULT LA REALITATE


Oricum imi bat gura degeaba ca nu se uita nimeni si nu se ia nicio masura!
wakkkK Wrote:Si se mai intreaba de ce ii injura si isi bat joc de ei , hai treziti-va putin la realitate!


Codename a fost alungat ca un caine de voi astia.... TREZITI-VA PUTIN MAI MULT LA REALITATE


Oricum imi bat gura degeaba ca nu se uita nimeni si nu se ia nicio masura!
pai de ce nu ii numesti pe respectivii admini?
da, intr-un fel am fost alungat(banat permanent de zuzu pentru ca am dat cateva sfaturi si am fost realist.) Cat despre admin, nu jucam pentru admin. Era un serviciu facut de mine pentru server. Daca puteam sta cu admin fara sa-l folosesc sau sa am habar de comenzi, (desi am) era perfect. Dar voiam sa si joc, nu sa adminez doar eu ca sunt "bossul". Big Grin Ce-a fost a fost si nimic nu s-a schimbat. Este?
Valka Wrote:da, intr-un fel am fost alungat(banat permanent de zuzu pentru ca am dat cateva sfaturi si am fost realist.) Cat despre admin, nu jucam pentru admin. Era un serviciu facut de mine pentru server. Daca puteam sta cu admin fara sa-l folosesc sau sa am habar de comenzi, (desi am) era perfect. Dar voiam sa si joc, nu sa adminez doar eu ca sunt "bossul". Big Grin Ce-a fost a fost si nimic nu s-a schimbat. Este?

Code nu stiu ce s-a intamplat intre tine si zuzu(nu ma bag),dar ,cu toate ca noi ne-am mai certat,ramai un om foarte special,cu caracter si plin de voie buna care m-ai ajutat foarte mult
Asa ca iti multumesc
Ps:Sm!ley e admin de forma,tot mereu ma intreaba daca ala are cod,ii zic ca are admin sa se uite si el face ca acuma nu are timp,se uita mai incolo
Ma intreba cum sa dea blind....gag:|+ca ma streseaza la cap cu vorbele lui,cu intrebarile lui
Ps2:Imi pare rau daca am suparat pe cineva,dar acesta este adevaru.
Numai bine
apreciez Loading. Adevarul se cunoaste de catre toti, mai ales de cei care se cunosc personal, doar ca se trece cu vederea (chestiuni cu aspect de "mica importanta" dar care produc urmari).
Ideea e in momentul de fata: serverul are nevoie de player nu invers. Incercati pe cat posibil sa nu folositi comenzile de admin. Concret sa fie o atmosfera mai libera, cu toate ca voi respectati regulile si atat, unii nu simt acea "libertate a jocului". Un nick mai deocheat sau un pl.m zis la "suparare" ca a murit nu da in cap la nimeni. Ii tineti prea "din scurt" pe jucatori.
Mircea.Radu Wrote:
wakkkK Wrote:Si se mai intreaba de ce ii injura si isi bat joc de ei , hai treziti-va putin la realitate!


Codename a fost alungat ca un caine de voi astia.... TREZITI-VA PUTIN MAI MULT LA REALITATE


Oricum imi bat gura degeaba ca nu se uita nimeni si nu se ia nicio masura!
pai de ce nu ii numesti pe respectivii admini?


pai poate se simt!


si oricum nu mai are rost sa-mi bat gura, cat am fost admin mi s-au scos ochii si mi se zicea ca sufar, n-aveti decat sa goliti serveru prin manierele astea.
dar sufereai...cand erai admin! toti faceti asta!
Valka Wrote:apreciez Loading. Adevarul se cunoaste de catre toti, mai ales de cei care se cunosc personal, doar ca se trece cu vederea (chestiuni cu aspect de "mica importanta" dar care produc urmari).
Ideea e in momentul de fata: serverul are nevoie de player nu invers. Incercati pe cat posibil sa nu folositi comenzile de admin. Concret sa fie o atmosfera mai libera, cu toate ca voi respectati regulile si atat, unii nu simt acea "libertate a jocului". Un nick mai deocheat sau un pl.m zis la "suparare" ca a murit nu da in cap la nimeni. Ii tineti prea "din scurt" pe jucatori.


bine punctat !
sunt jucatori care isi dau disable la chat , e chiar enervant sa joci si sa fii atent la ce se scrie !
bafta !
dj Wrote:bine punctat !
sunt jucatori care isi dau disable la chat , e chiar enervant sa joci si sa fii atent la ce se scrie !
bafta !
Ok. Mi-as indrepta atentia catre adminul Smiley - o veriga slaba.
mai aveti sa va muscati de c.ur unu pe altu? sa stiu sa revin peste alte 3 luni daca nu ati terminat
Sa ichida careva topic-ul ca nu are sens discutia cu cine nu schimba harta fy_snow. S-a inteles si plangerea si tot.
Tot voi va plangeti ca adminii se mananca intre ei dar tot voi faceti si topicurile astea si cu fiecare mesaj mai sfidati un admin..TC mai bine sa nu degeneraze mai mult lucrurile ( sau mai bine sa fie sters topicu asta )
topic la closet Smile) !
Pages: 1 2