CS.U-S.RO

Full Version: Clanul Sk^
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Sk^PakIstaNu
Sk^bogd4nNeL

Se fac recrutari!

Model cerere:

Nume:
Nick:
Y!M:
Ani:
Oras:
superb, superb. :lol: "succesuri".
Can I join? :lol: :lol:

Nu de alta dar ma bate gandul sa trec PRO :lol: :lol:

Glumesc.
Iti urez succes in campania de recrurate Smile

Toate bune,
AzTeck.
Stiti, dar e mai fain ca serverul sa fie plin de clanuri... De obicei, jucatorii profesionesti (taz, noe, zeo, born, unborn) joaca in clanuri... Clanul Noe, Fnatic sunt cele mai bune clanuri din lume. Si m-am gandit si eu la asta. Sa facem serverul full de clanuri...
mai invatati un pic care-i treaba cu jocul asta si apoi ganditi-va la clanuri...parerea mea

lasa-ti idolii in pace...


as vrea sa am banii lui bill gates
Okey, rog in owner sa dea TC...
Done.
am deschis din nou topicul sa va ganditi daca vreti sa aveti clan aici pe forum la sectiunea clanuri si sa va postati voi intre voi , si poate fanii vostri pareri despre orice legat de cs , forum , etc !
sugestii.... astept !
8) Confusedhock: caut clan, dar dupa vacanta.:lol:
Acu v-ati gandit, dupa ce m-ati "scuipat" cand am vrut eu sa imi fac clan. Acu vreti sa se faca? Nebunie...
care sunt aia care te-au "scuipat in fata" ?
danutzZ Wrote:mai invatati un pic care-i treaba cu jocul asta si apoi ganditi-va la clanuri...parerea mea

lasa-ti idolii in pace...


as vrea sa am banii lui bill gates

Uite. Ce treaba are el daca eu vreu sa imi fac clan?

Anarchy Wrote:superb, superb. "succesuri".

El radea de mine ca vreu sa imi fac clan... Da lasati-ma in pace daca vreu sa imi fac unul. Ce treaba aveti voi? Daca nu va place nu mai lasati comentariu aiurea.
mai pakistanule, esti mic, te superi aiurea..vezi sa nu plangi. Dan ti-a zis adevarul, e realist doar.. Cum sa cauti clan, cand 'nu stii sa tii arma in mana'' eu ti.am urat succes pt. ca stiam ca vei avea nevoie, nu te ia nimeni sau nu poti fi cl. daca nu stii jocul. Iar eu.. Nu ma compar cu tine, cand voi reveni am sa iau legatura cu cativa jucatori, am cateva idei de pus in practica, vom juca frumos, deocamdata caut cativa jucatori buni(care stiu/gandesc jocul) p.s aztek ia un steam pana atunci.
Adevarat, nu stiu jocul? Atunci prostii care nu stiu jocul sunt in top nu? Am fost si pe 1 in top si pe 15... Joc cam rar pe server si de asta. Cand intru incep sa joc si ajung din nou in top 15 si apoi ma dati afara din top. Asa fac oamenii care nu stiu cs? Eu zic ca pentru varsta mea stiu bine sa joc cs!
probabil, poti fi in primii 15 aici..nu joaca cei buni prea des. Joaca mixuri, invata tactici, ce face un cl. Era lol aici se amuza ca si mine de situatie. Ca sa ridici calitatea jocului, in primul rand tre sa ridici stafeta ca jucator, ca apoi sa aduni cativa. Conteaza calitatea nu cantitatea, la altii e invers. Nu mai scriu prea multe ca's pe mobil, dar ai inteles tu ideea. P.s. Daca-ti da cineva un sfat, isi spune parerea, e realist nu inseamna ca'ti vrea raul sau ca te ia in ras. Baga la cap Smile ca ai sa mai primesti sfaturi sa stii pe viitor.
Pages: 1 2