CS.U-S.RO

Full Version: Reclamatie Catalin
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Am primit Game Destroyer fara motiv!!!
Coduri nu am.
Nu inteleg de ce.
ai primit pt. wall, ai luat flash si tot ai tras in directia aluia desi se misca + blind si ai continuat sa mergi printe cutii
Flash da am primit. si am tras la vrajeala, plus k l-am vzt de asta trageam. si nu cred k l-am nimerit. Iar blind e at cand se inegreste pagina nu? nu am primit asa ceva, arata comanda din consola k eu spun k nu am primit. PLUS clar faci abuz k esti admin...ce nu ai cerut poze? Dai direct ban? Nu ti se pare cam exagerat?
cu flashu fie cum zici tu dar blind nu ai cum sa nu primesti
Ce sens are sa cer poze sau sa fac poze daca un jucator continuua sa joace dupa ce are blind? Ca si cum nu sunt sigur pe comanda data?
Uite are sens....k eu de ex nu folosesc coduri si putei sa verifici mai intai. M-ai ales k joc de ceva timp pe serverul asta. De unde stii k nu sunt si erori?
fa-ne cunostinta cu steam id -ul tau si eu as fi incantat sa te vad pe server !
pai nu am steam. E obligatoriu sa ai steam? oricum chiar va rog sa ma verificati ca nu ma deranjeaza, doar asta este responsabilitatea voastra. Ban sa nu primesc fara motiv.....asa ca ti se pare ca am cod.
Bafta
eu joc doar cs si imi poti da add la friends steam ionutdjlivanu ;
macar un steam sa ai , ca sa fie un brand al timpului tau pierdut in fata calculatorului ca motiv de relaxare !
Si eu tot doar cs joc. Si cand o sa am bani de steam am sa iti dau add cu mare placere.
Spor la fraguri.
eu am jucat cu tine , parca si nu tin minte sa fi facut vreo problema !