CS.U-S.RO

Full Version: cerere marire admin!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

bogdan

Cer sa mi se mareasca adminul pt comenzile amx_gag ,amx_blind si amx_ban 0
contra.. esti prea impertinent si vei face sigur abuz de amx_gag si restul
si eu iti dau tot Contra ...
contra. Ti s-a dat admin dar tot nu te-ai schimbat. De asta ti s-a si scos ultima oara. Nu mai veni cu astfel de cereri ca nu meriti.

bogdan

burlaku Wrote:contra.. esti prea impertinent si vei face sigur abuz de amx_gag si restul
poti sa`mi si mie cum sunt ''prea impertinent''?
CONTRA!!!
Pro . Ce treaba are impertinenta, cu accesul ca admin ?!
PROOOOOOOOOOOO !!!
bogdan Wrote:
burlaku Wrote:contra.. esti prea impertinent si vei face sigur abuz de amx_gag si restul
poti sa`mi si mie cum sunt ''prea impertinent''?
darkclan Wrote:Pro . Ce treaba are impertinenta, cu accesul ca admin ?!

are treaba foarte mare...daca aici pe forum unde se spune ca suntem "prieteni" el comenteaza mereu si se ia la cearta cu alti admini.. pe server va da numai gag-uri eronate, ceva de genul : daca nu ii convine ca zice cineva ceva va da gag.. fara ca acel jucator sa injure sau ceva.... doar pt ca asa vor vrea muschii lui de admini cu litere in plus

pt tine bogdan e numai partea cu "daca aici pe forum unde se spune ca suntem "prieteni" el comenteaza mereu si se ia la cearta cu alti admini" nu astept raspuns ca nu am chef sa fac chat aici Wink
pentru ca e Pastele, ai un pro de la mine, dar micut. in caz de ti se va indepimi cererea, mare grija cum vei administra acele litere in plus.bft!
LoadinG Wrote:CONTRA!!!

mda

PRO !
pro
done !
bafta !
ai grija cum iti folosesti adminul , doar in interesul server-ului !
orice abuz duce la removed admin !