CS.U-S.RO

Full Version: DJBOBO
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Guest

Salut.E prima data cand scriu pe forum pentru ca astazi in jurul orei 14.00 am luat ban de la un oarecare DjBOBO sau Jimmy.La reason era scris cheatingSmile).MIa dat ban fara poze, fara nicio dovada.Mi-a zis scoate cod si eu i-am zis la misto nu vreau.(aici poate am gresit si eu)Apoi BAN Confusedhock: .NU cer unban pentru ca am ip dinamic dar nu vreau sa mai primesc ban aiurea.MULTUMESC.Have a nice day! Big Grin
Intr-adevar si eu am fost de vina ca nu ti-am facut poze deoarece cei care erau pe server ma implorau sa te banez mai repede...
Eram 5 pe server (2 voi 3 noi)(fy_snow) si chiar si cel de la tine din echipa a zis ca ai coade...
Si nu ti-am zis numai odata... ti-am zis prima oara sa scoti coadele... tu ai zis ca nu vrei... de fapt ai zis marsh... (insultarea adminului)
Apoi m-am dat pe spectate sa te urmaresc... nici nu mai zic cum iti umbla tinta :lol:
Apoi te-a injurat unul de la CT ca de ce ai coade... l-ai injurat si tu mai urat ca nu vrei sa le scoti... Si la urma trebuia sa zici k am glumit sau ce?

P.S. Nu am chef sa stau sa umplu 3 pagini de cearta cu tine... Accepti sau nu eu iti zic ca aveai coade

Guest

un ban nu se da fara dovada!Cred ca de acum nu vrei sa ma mai prinzi pe server :roll: