CS.U-S.RO

Full Version: unban foca !!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Era si tanti pe server, am avut scor 7-1 nu aveam aim, daca are demo vreau sa il arate...

vl@d F.V.P. killed ovi with m4a1
/.!kosty ./ killed .FoCa. with grenade
* Killed by /.!kosty ./ with grenade @ 29.m (78hp, 0ap) >>
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin bogd4nNeL
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Reason: 'aim'
[AMXBANS] Length: '1 day'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBANS] Your IP: '92.83.166.169'
[AMXBANS] ===============================================
neamtul 88 killed bogd4nNeL with m4a1
*** MaryaNn killed tanti_us with a headshot from m4a1 ***
vl@d F.V.P. killed .FoCa. with m4a1
* You hit /.!kosty ./ 0 time(s), 0 damage >> no hits
*** MaryaNn killed ovi with a headshot from m4a1 ***
beb killed Dvl.Moartea with m4a1
Kicked : You are BANNED. C

bogdan

uite demo`ul: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.2shared.com/file/28YKWZ27/foca.html">http://www.2shared.com/file/28YKWZ27/foca.html</a><!-- m -->
ai aim sau nu?
ha ha
demo ala nu e facut de tine, nu erai pe serer, si nu eu nu vad aim, tinta mea e chiar pe capul lor de fiecare data cand dau hs, vreau demo cand era si tanti pe server.nu imi da alte demouri care nu is facute de tine, si nici macar nu e aim. Ea intreabal pe catalin ce hs dadea cu arma aia mica jaf pe alta harta, arma aia e buna pt hs-uri...nu mai da ban si publica demo facut de altcineva cand tu nici nu erai pe server...
in demo-ul asta ai AIM clar asa ca lasa vrajeala
de aia tot ma frecai tu la cap cu intrebarile tale, ma gandeam ca glumesti dar tu chiar le bagai.
.FoCa. (09/04/2011 18:48:22): salut
.FoCa. (09/04/2011 18:48:23): esti ?
●๋•°ξŧα•Cαriηæ° ™คℓεxαη∂εr (09/04/2011 18:48:49): da zii
.FoCa. (09/04/2011 19:59:58): scoate si mie banul te rog, ca bogdanel mi-a dat ban cik aveam aim, pe fy snow..nu aveam nimic, am un cfg de la Verde
●๋•°ξŧα•Cαriηæ° ™คℓεxαη∂εr (09/04/2011 19:59:58): nu
●๋•°ξŧα•Cαriηæ° ™คℓεxαη∂εr (09/04/2011 19:59:58): posteaza problema pe forum.
●๋•°ξŧα•Cαriηæ° ™คℓεxαη∂εr (09/04/2011 19:59:58): discutam!
●๋•°ξŧα•Cαriηæ° ™คℓεxαη∂εr (09/04/2011 19:59:58): acolo!
.FoCa. (09/04/2011 19:59:58): am postat da nu e nimeni
.FoCa. (09/04/2011 19:59:58): online
●๋•°ξŧα•Cαriηæ° ™คℓεxαη∂εr (09/04/2011 19:59:58): ai rabdare atunci
●๋•°ξŧα•Cαriηæ° ™คℓεxαη∂εr (09/04/2011 19:59:58): nu sta nimeni dupa tine.
●๋•°ξŧα•Cαriηæ° ™คℓεxαη∂εr (09/04/2011 19:59:58):
●๋•°ξŧα•Cαriηæ° ™คℓεxαη∂εr (09/04/2011 19:59:58): fiecare posteaza cand poate.
●๋•°ξŧα•Cαriηæ° ™คℓεxαη∂εr (09/04/2011 19:59:58): intelegi?
●๋•°ξŧα•Cαriηæ° ™คℓεxαη∂εr (09/04/2011 19:59:58): tu sa postezi.
.FoCa. (09/04/2011 19:59:58): da oricum am ip dinamic
●๋•°ξŧα•Cαriηæ° ™คℓεxαη∂εr (09/04/2011 19:59:58): si dupa aia vei primi lamuriri.
.FoCa. (09/04/2011 19:59:58): da el nu a facut demo nu a dacut nimic si da deageab, doar nici nu aveam, daca facea demos e vedea
●๋•°ξŧα•Cαriηæ° ™คℓεxαη∂εr (09/04/2011 19:59:58): posteaza
●๋•°ξŧα•Cαriηæ° ™คℓεxαη∂εr (09/04/2011 19:59:58): la unban
●๋•°ξŧα•Cαriηæ° ™คℓεxαη∂εr (09/04/2011 19:59:58): fa reclamatie.
●๋•°ξŧα•Cαriηæ° ™คℓεxαη∂εr (09/04/2011 19:59:58): fa ce vrei, dar pe forum.

Foca, chiar daca ai ip dinamic, daca din nou ai jucat murdar, poti alege alt server, n-are rost sa mai stai pe aici.
config cfg cfg-ul



Luat de la cineva, de cand l-am luat joc mult mai bine, si nush cum se face ca dau hs mai des, oricum cod nu aveam, demo ala nu e facut in momentul cand era tanti si bog pe server, nu e facut de el nu e dovada plauzibila..si din pct meu de vedere tinta e pe om de fiecare data cand l-am omorat, nu sare tinata, se vede si asta, ala cred cand e demo ala, e un moment din ala in care joc bine cand intradevar am chef, si am mai zis de cand cu cfg-ul asta totul e mai "roz"

oricum...era si tanti pe server cand mi-a dat ban, demo ala nici macar nu e facut de bogdan nici de tanti ei nu erau pe server cand s-a fc demo ala, era stefy park...oricum nu am jucat cu cod

bogdan

bai foca bai ,tu pe cine vrei pacalesti?
cand nu sunt admini pe server joci cu coduri ca sa urci si tu putin in rank,iar cand sunt admini pe server te dai Fecioara Maria ,dandute curat nu joci cu coduri, cand colo nu esti .mai intrebi cine sunt admini ,ce e ala cod(adica esti un pupincurist)
ala e aim clar! ti`am aratat demo`ul unde joci cu Aim!

last post ,ca ne lungim la vorba!
La ce mai ceri unban daca joci seara si injuri alti playeri in absenta adminilor? Asta educatie o ai?
.sOs. si sOs Cauta ma alt server, nu esti binevenit aici. La fel si "prietenul tau" n73 care intra pe ascuns si ala, luati-va de mana si plecati pe alt server!
Vrei sa ne certam, iti place aseara wanzer avea wallu mare, si tu jucai cu wall, eu vedeam cum miscai tinta pe perete dupa om si cand iesea ii dadeai headshot, mai taceti mai ca sunteti niste codati, era KLAUDYU cu wall, ma facea prin perete faceam reclamatie, mici nu te interesa, mai scutiti-ma ma, macar daca jucam cu cod cand mi-o dat ban, dar voi daca vedeti un n.o.o.b ca da si el 3 hs la rand sau de asta gata e cod. mai duceti-va si va culcati ma admini incopetenti si mai codati ca playerii
Ce conteaza cine a facut demo-ul??!!! Ca ala joaca cu wall ca ala la fel (admini). Sa inchida cineva topicu`.
vlad5555 Wrote:Vrei sa ne certam, iti place aseara wanzer avea wallu mare, si tu jucai cu wall, eu vedeam cum miscai tinta pe perete dupa om si cand iesea ii dadeai headshot, mai taceti mai ca sunteti niste codati, era KLAUDYU cu wall, ma facea prin perete faceam reclamatie, mici nu te interesa, mai scutiti-ma ma, macar daca jucam cu cod cand mi-o dat ban, dar voi daca vedeti un n.o.o.b ca da si el 3 hs la rand sau de asta gata e cod. mai duceti-va si va culcati ma admini incopetenti si mai codati ca playerii
Te rog sa parasesti acest forum si server ! Duci lipsa de materie cenusie . Sanatate numai bine ! Tu nu vezi ca nimeni nu te agreeaza?Dupa ce ca dai dovada de lipsa de bun simt .. pe langa asta nu stii sa te faci placut oamenilor din jurul tau . Probabil folosirea codului a fost ca o razbunare din cauza ca nu ti s`a dat steam ! Bine ti s`a facut . Scurt si la obiect ! Daca tu nu stii sa joci atunci nu acuza pe ceilalti de wall/aim si ce mai vrea inimioara ta fara sa ai dovezi clare ! Aici am incheiat discutia !

TC !