CS.U-S.RO

Full Version: unban X PAC
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nick-ul cu care jucai cand ai primit ban-ul:X PAC
3.Ip-ul tau:89.137.105.92
Data si ora(aproximativ) la care ai primit ban-u:19.05.08 17:19
l
5.Adminul care ti-a dat ban:zuzu
6.Motivul pentru care crezi ca ai primit ban-ul:wall
P.S. il rog pe zuzu sa scoata banul!!!imi pare rau ca am intrat cu wall vroiam sa vad cum se joaca cu wall pentru ca mia trimis un coleg(nu dau nume) sorry zuzu
"zuzu akuma serios pe mess nu am fost pe counter am intrat cu cod atunci ca mi la det exe sau cum mai are numele -k^ si am vrut sa vad cum functzioneaza
acuma is iertat pe jumate?"

asta e mesajul tau care mi lai dat pe privat ! ok .. cazul tau o sa fie discutat maine la conferinta!
ok ms zuzu
adica exe aka -k^ [imi place cum suna aka -k^] joaca cu coduri :|

Guest

ce zice el si ce intelegi tu.. infine Smile)
fami poze de " n " ori cat intru pe sv !
asta kiar ai zis'o Smile

Guest

Zuzu Wrote:"zuzu akuma serios pe mess nu am fost pe counter am intrat cu cod atunci ca mi la det exe sau cum mai are numele -k^ si am vrut sa vad cum functzioneaza
acuma is iertat pe jumate?"

asta e mesajul tau care mi lai dat pe privat ! ok .. cazul tau o sa fie discutat maine la conferinta!

dar tio zis butu ca so rugat de mine o ora? sau.. infine butul but ramane [x pac]
la ce il faci mai but ?.....ca te-a dat in gat ca a luat codul de la u ?.......vezi dak nu ai incredere in cn trb.....joak numa u sg cu coade nu mai da si la altii ca uite ajungi sa fii prins Smile)
x-pac ti-am scos banu ... dar sa nu se mai intample !
ms zuzu