CS.U-S.RO

Full Version: reclamatie junkyard
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Continut:
- Junkyard
- catalinb
- mi-a dat mut pentru ca am zis " puneti ma o harta mai mica" deoarece eram 6 sau 7 pe server . si i-am cerut o explicatie "#Game_join_ct*DEAD* catalinb : vreau si eu o explicatie pt ce am primit mut ?" iar el a zis "
#Game_join_terroristJunkyard : si daca nu iti dau "
- "catalinb : puneti ma o harta mica

#Game_join_terroristType 'amx_help' in the console to see available commands
Time Left: 29:51 min. Next Map: de_dust
*** Junkyard killed stefy with a headshot from usp ***
Junkyard: ia dat mut lui catalinb pentru 5. minute, Interzis: ( say / say_team / voiceccomm )
Junkyard killed Cristy with usp
codreanu : snow "
unii daca au un pic mai multe litere fata de playerii obisnuiti se cred cine stie ce...cu tipul asta de admini se duce serverul de rapa...imi pare rau sa o spun
ok...

Time Left: 29:51 min.
se jucase de_Dust 2..si s-a schimbat in de_dust2_2x2 . ... !!!(unde au votat toti,si care e o mapa destul de ok pentru 4v4,3v4 cati erau in momentu respectiv - ca apoi unu sa zica ca vrea snow si altu sa se trezeasca ca vrea o mapa mai mica de atat,altu ca vrea balance si tot asa,a tunat si v-a adunat- ..,daca vreti snow intrati de la 10-11 seara si jcuati snow pana dimineata)

votati harta si tot voi aveti gura mare



sanatate
danutzZ Wrote:unii daca au un pic mai multe litere fata de playerii obisnuiti se cred cine stie ce...cu tipul asta de admini se duce serverul de rapa...imi pare rau sa o spun
eu cred ca Junkyard a facut bn ....sa pus de_inferno2 dupa dust2_2x2 erau 4-5 spectatori ce isi incarcau mapa ca nu o aveau astfel rr sa dat in runda 2 toata lumea bocifera si comenta jucam 4-4 mai era unu PGL care si-a luat si distroy + ban pt injurii...apoi domnu catalin a inceput sa ii ia apararea respectivului PGL ce luase gag mai intai fara a primi avertisment (dupa parerea lui catalin trebuia sa il avertizam mai intai si apoi sai dam gag)...vazand propunerea lui catalin cu AVERTISMENTUL iam spus: joaca nu mai discutati in contradictoriu..primul avertisment a continuat si a urmat GAG.

ps: iar cei ce nu stiu toata povestea sa dezbata problema dupa ce vad ambele fete ale monedei.

spor la frag
k4k4 Wrote:
danutzZ Wrote:unii daca au un pic mai multe litere fata de playerii obisnuiti se cred cine stie ce...cu tipul asta de admini se duce serverul de rapa...imi pare rau sa o spun
eu cred ca Junkyard a facut bn ....sa pus de_inferno2 dupa dust2_2x2 erau 4-5 spectatori ce isi incarcau mapa ca nu o aveau astfel rr sa dat in runda 2 toata lumea bocifera si comenta jucam 4-4 mai era unu PGL care si-a luat si distroy + ban pt injurii...apoi domnu catalin a inceput sa ii ia apararea respectivului PGL ce luase gag mai intai fara a primi avertisment (dupa parerea lui catalin trebuia sa il avertizam mai intai si apoi sai dam gag)...vazand propunerea lui catalin cu AVERTISMENTUL iam spus: joaca nu mai discutati in contradictoriu..primul avertisment a continuat si a urmat GAG.

ps: iar cei ce nu stiu toata povestea sa dezbata problema dupa ce vad ambele fete ale monedei.

spor la frag


a da nu ca domnu' catalinb a luat gag pe d2.2x2..ca el vroia ceva mai mic de atat..si tot timpu avea el ceva de comentat...iar pe inferno a fost faza cu pgl care nici el nu tacea si avea de comentat la fiecare minut...dupa cum am zis ...a tunat si i-au adunat pe toti la un loc...
danutzZ Wrote:unii daca au un pic mai multe litere fata de playerii obisnuiti se cred cine stie ce...cu tipul asta de admini se duce serverul de rapa...imi pare rau sa o spun

multumesc ca ti-ai dat cu parerea..dar stiu cand trebuie sa dau un gag si cand nu.... nu iti fa griji ... daca nu ai fost de fata nu ai de unde sa stii povestea

bafta
NU inteleg ce va place asa tare snow :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e cea mai naspa harta , si da ! mai stiu unii admini care joaca byca 4 vs 4 nu vreau sa dau exemple ca nu ar fi frumos se simt ei.. sau altii care tre' sa le scrii comenzile pe u@ ... nu ma refer aici la junkyard! se stiu ei mai bine
wakkkK Wrote:NU inteleg ce va place asa tare snow :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e cea mai naspa harta , si da ! mai stiu unii admini care joaca byca 4 vs 4 nu vreau sa dau exemple ca nu ar fi frumos se simt ei.. sau altii care tre' sa le scrii comenzile pe u@ ... nu ma refer aici la junkyard! se stiu ei mai bine

de ce esti rautacios? stiu ca la mine te referi cand zici ca trebuie sa le scrii comenzileSmile...La reclamatie. nu vad rostul sa scrii asta...
rautate maare pe serverul asta, mai ales intre admini
mai iza mai .. tu inca nu ai retinut ca wakkk e zeu in ale cs-ului... tot timpul "sunt bun ... va dau maxim" cand e vai de capul lui...

app.. : aceast post facut in plus de tine in care "intepi" alti admini.. denota cat de prost esti si cat de mult vrei sa iesi in evidenta...
Iza.. Wrote:
wakkkK Wrote:NU inteleg ce va place asa tare snow :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e cea mai naspa harta , si da ! mai stiu unii admini care joaca byca 4 vs 4 nu vreau sa dau exemple ca nu ar fi frumos se simt ei.. sau altii care tre' sa le scrii comenzile pe u@ ... nu ma refer aici la junkyard! se stiu ei mai bine

de ce esti rautacios? stiu ca la mine te referi cand zici ca trebuie sa le scrii comenzileSmile...La reclamatie. nu vad rostul sa scrii asta...
rautate maare pe serverul asta, mai ales intre admini


nu vorbeam de tineSmile


burlaku Wrote:mai iza mai .. tu inca nu ai retinut ca wakkk e zeu in ale cs-ului... tot timpul "sunt bun ... va dau maxim" cand e vai de capul lui...

app.. : aceast post facut in plus de tine in care "intepi" alti admini.. denota cat de Nu Am Voie Sa Injur esti si cat de mult vrei sa iesi in evidenta...


stiu ca nu ma suporti ,tu si multi altii.
dc la fiecare topic facut lumea tre sa fie off topic ..?!?
Mircea.Radu Wrote:dc la fiecare topic facut lumea tre sa fie off topic ..?!?

ma scuziSmile
burlaku cu fiecare are ceva.. nu stiu ce'i cu el.
asa ...deci ? cum ? unde ? cat ? ce ? de ce ? de unde ? cand ? ...Iar reclamatie pentru GAG ? comentariile nu isi mai au rostul.
Pentru un joc placut, incercati sa va cumpatati comentariile, atata play-erii cat si admini !
Have fun! Topic closed.
Pages: 1 2