CS.U-S.RO

Full Version: reclamatie pentru adminul "dj"
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ma jucam eu linistit si dj ii injura pe cei care reclamau codatii.Sustinea "la misto " ,cum ca ar avea aim si continua sa injure.I-am zis "taci ca sa jucam si noi " si am primit destroy.NU aveam cod,nu aveam absolut nimic si altceva nu am apucat sa zic si am primit destroy absolut aiurea.Ce m-a deranjat e ca putea la fel de bine sa dea ban sau kick ca nu mai intram,dar a dat destroy si acum face counter-strike-ul figuri.Trebuie sa il reinstalez.Daca are toane,sa iasa afara si sa injure,dar daca profita de admin,imi dau seama ca nu prea are treaba cu adminatul.Spun toti adminii sa invitam si prietenii pe cs.u-s.ro ,dar in conditiile astea,mi-e greu sa cred ca cineva va mai intra ,daca adminii fac abuzuri de-astea.Nu vreau sa-l jignesc pe "dj" ,pentru ca nu voi mai intra pe serverul ala in veci si chiar o sa fac propaganda ca sa nu mai intre mai nimeni dintre cunoscutii mei,dar e "dj" ,la faza asta, a fost dovada clara ca daca ii dai taranului putere,devine un tiran si se crede mare smecher.Total fals si incorect.Bafta celorlalti jucatori si imi pare rau ca mi-am pierdut timpul pe acest server,pentru ca mai demult ma distram,dar acum...apar toti neavenitii si fac chesti de genul asta Smile .Sigur e vinovat,pt ca n-am facut nimic si sper sa ii luati adminul ca sa nu mai profite de putere,ca e teribil dom'le =))))
Domle, tin sa-ti zic ca dj e owneru acestei comunitati, si tin sa-ti mai zic, ca nu ar trebui sa inveti sa te exprimi clar, scurt si la obiect.



Hf si papapapapapapa'! :lol:
Scurt si la obiect,daca e owneru' ...vai de serverul vostru =))) .Deci adminul cu cea mai mare putere e un taran care abuza Smile)) .Bbye.N-ati avut noroc pe lume Smile)
nu ne mai plictisi si da`i drumu pe alt server HF
totusi sa asteptam si parerea lui dj .
mircea_ceptura: sanatosi sa fim.
Alege alt server daca nu iti place aici. Eu unul nu am avut probleme, nu stiu cum reusiti, ma jur. Smile
Nu cred ca a luat el degeaba destroy.
..........Asta o sa ajunga scriitor ceva.La cat a insirat cuvintele alea...
ce sa`i faci.. unii au avut ghinionul de a se naste cu acest handicap(de a fi prosti)
si tu daca nu ne mai vizitezi niciodata, pentru ce ti-ai facut cont aici pe forum? ca sa jignesti sa injuri si sa te tirezi. hai bashti. ai ban pe forum adio!
a fost un incident cand dadusem eu gag cuiva pentru ca a anuntat un codat pe main chat, dupa ce am zis sa fie anuntati cu U@, iar el a inceput sa comenteze (nu imi aduc aminte daca a dat si reconnect). i`am explicat de ce are gag si el tot comenta, si abia atunci a dat DJ destroy. nu stiu daca e vorba de acel moment, dar daca da, si`l merita pentru ca nu`si tinea gura, in ciuda explicatiilor date.
i-am anuntat sa taca si sa joace sau sa scrie ce vor doar in legatura cu cs-ul , si dupa cum a zis si el , sigur a primit destroy !
si vor primi TOTI , de azi inainte , sa se duca pe alt server sa injure !

toti pushtanii vin sa se traga de sireturi cu oameni in varsta , plecati , si nu mai veniti aici pe server !