CS.U-S.RO

Full Version: wakkk(nesimtire)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
a scris nush ce in consola si o scris in locu meu o prostie: nu pot spune acu ii o injurie dar o poza cu dovada.....incerc so pun pe forum::::::::::::::::::::::::::::::
wakkK (RADIO): Fire in the hole!
AerrOw - killed sony with awp
Roxana : ca esti smecher

sony (RADIO): Go go go!
*** tanti_tanti killed pTb with a headshot from m4a1 ***
wakkK killed tanti_tanti with ak47
sony (RADIO): Fire in the hole!
*** NeuronU killed AerrOw - with a headshot from awp ***
wakkK: Has Called Exec against: pTb
Catalin dropped
Catalin has left the game
pTb : sun gay ma fut in cur

* Killed by tanti_tanti with m4a1 @ 8.m (100hp, 0ap) >> head: 2 leftarm: 2 rightarm: 1
* You hit tanti_tanti 0 time(s), 0 damage >> no hits
Catalin dropped
*DEAD* tanti_tanti
wakkK (RADIO): Fire in the hole!
AerrOw - killed sony with awp
Roxana : ca esti smecher

sony (RADIO): Go go go!
*** tanti_tanti killed pTb with a headshot from m4a1 ***
wakkK killed tanti_tanti with ak47
sony (RADIO): Fire in the hole!
*** NeuronU killed AerrOw - with a headshot from awp ***
wakkK: Has Called Exec against: pTb
Catalin dropped
Catalin has left the game
pTb : sun gay m a f u t in cur

* Killed by tanti_tanti with m4a1 @ 8.m (100hp, 0ap) >> head: 2 leftarm: 2 rightarm: 1
* You hit tanti_tanti 0 time(s), 0 damage >> no hits
Catalin dropped
*DEAD* tanti_tanti
am scris injuria cu spatiu intre litere deoarece nu este permis sa scrim injurii ..iar daca scrim sunt puse alte cuv in locuk lor.


Acu astept raspuns ii adevarat ca wakk ii nesimtit si a procedat corect
oi fi nesimtit , da la urmatoarele comentarii ,ai ban.Salut:*

nu ti-am dat eu gag ci sebs, eu ti l-am scos .

Guest

Nu ma bagati aiurea in taraboi. A scris prostii i-am dat gag, nu conteaza ca a scris nu stiu cine pentru nu stiu cine.
albeata nu mai fa 100000 de topicuri pt o reclamatie

si scoate poza aia de tot ori pune altceva mai mic
Parca era blocat Execclient-ul

ii dau dreptate lui danutzZ
danutzZ Wrote:albeata nu mai fa 100000 de topicuri pt o reclamatie

si scoate poza aia de tot ori pune altceva mai mic

si faze de astea nu se fac .. chiar daca ii un plaier normal





Si am zis ca daca isi ia SebS admin eu nu mai joc cs
"Si am zis ca daca isi ia SebS admin eu nu mai joc cs"
ce e cu atatea rautate?
Asta e vorba de admin? Tu joci cs fara sa il bagi in seama, el la fel, nu inteleg care e problema, chiar mi se pare iesit din comun sa nu mai joci pe un sv din cauza altui player :-|. Nu am mai vazut atata rautate...Daca adminii mai mari decat tine, Laur, au vrut sa ii dea admin inseamna ca au un strop de incredere ca situatia se va schimba, ce Dumnezeu 8-|.
Scuze de off topic, dar m-am saturat eu, care sunt un simplu player sa vad cum se ataca player-admin, admin-player, admin-admin.
wakkk admin suspendat pt. execclient

Au fost 2 exec-uri, 1 care nu aparea ca dadea adminul si asta care apare. L-am scos pe ala care nu arata pt. ca s-au mai dat comenzi intre admini. Acum se vede clar cine da si cui.
ma mir ca pTb*albeatza nu are ban si pe forum !
nu are ce cauta pe forum si pe server !
dijei scuze ca am mers peste decizia ta si am dat unlock dar am o curiozitate...pe forum ca pe forum...toti suntem incepatori...asa am fost si eu...inca mai rau....dar pe server de ce nu are ce cauta?
Acu multi se intreaba de ce am facut asta, ei bine tipu nu e prima oara cand comenteaza la mine , mai de mult mai si injurat. in fine , am decis sa iau o pauza de la cs, am mai zis-o si o repet nu joc pe u-s pentru admin ci pentru prieteni.


Asa ca nu am sa ma milogesc sa mi se dea inapoi adminu' ,cand catalin/dj vor decide asta va fi ok.



Pana atunci hf si spor la frage.



Pace.One love. WakSmile

Wanted

scuze ca ma bag ,vad ca ,daca vi sa luat/suspendat adminu nu mai jucati ,si cand il veti primi inapoi sunteti zi de zi pe u-s,sau jucati cu alte nick`uri, dc?
acest individ injura pe toata lumea , ca asa se simte bine , inclusiv pe mine , nu stiu ce a facut wakk , dar cred ca trebuia sa-i dau din prima acces la destroy special pentru ptb !

noi cei de pe u-s suntem datori sa primim astfel de specimene care fac ceea ce vad acasa la masa si la tatsu ?
Pages: 1 2