CS.U-S.RO

Full Version: reclamatie Costi
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
nume admin : costi
nick cu care eram : Dutzu
comanda : gag, pentru ca intrebasem pe say_teamAngry daca jucatorul costi are aim, fara sa stiu ca e admin. apoi el mi`a zis sa tac si sa`mi vad de joc. dupa, laurentzii m`a intrebat de ce mi`a zis sa tac si i`am zis care era motivul, dupa care am luat gag. nu am adresat injurii numanui, am reclamat userul considerat codat conform regulamentului.
sanctiune : nu e o comanda grava folosita asupra mea, dar a facut abuz de admin pentru ca l`am reclamat pe el. luati ce masura credeti ca e de cuviinta.
dovada : [Image: printcosti.jpg]
hai zau asa ..reclamatie pt gag ??!?!?iar ?
M`ai acuzat de cod , ti`am spus sa`ti vezi de joc , nu taceai , ti`am dat gag ...
A trecut gagu` , te plangeai in continuare

[Image: hl2010122723085857.png]
1. reclamatie pt gag, k e dat de aiurea.
2. am reclamat corect si ai rasp in sictir, da nu am zis nik. dupa, m`a intrebat laurentzii despre ce era vba, si i`am zis LUI despre ce era vba, tie nu ti`am zis NIK. asa ca ai dat gag degeaba.
Din cate vad in acest print ai folost comanda say pentru a instiga alti jucatori impotriva adminului, si este regula ca cei ce nu vb pe say_teamAngry despre codati ,divulga altor jucatori informatii importante (avea tot dreptu). Pana acuma pare penibil, si sa inteleg ca nu ai mai putut sa joci 5 min fara "y" ca acuzi un admin de cod?
tc. o seara buna si un an nou fericit ce va veni .